Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Licówki i flow injection

Licówki Lublin

Hollywoodzki uśmiech często nie jest efektem natury, a pracy sztabu specjalistów od stomatologii estetycznej. Większość gwiazd filmowych, wokalistów oraz celebrytów dzięki pracy dentystów może pochwalić się idealnymi, białymi zębami. My również mamy możliwość osiągnięcia takiego efektu, stosując porcelanowe licówki. W gabinecie stomatologicznym NewLook Clinic oferujemy licówki tradycyjne i licówki flow injection, które pozwalają ostatecznie cieszyć się pięknym i pięknym uśmiechem.

W NewLook Clinic pomagamy spełniać marzenia o zjawiskowym uśmiechu! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Co powinieneś wiedzieć o licówkach?

Licówki to rozwiązanie, które pozwala wykreować piękny, biały i równy uśmiech w sposób natychmiastowy i bezbolesny. Jest to dział stomatologii estetycznej, którego głównym zadaniem jest poprawa estetyki uzębienia. Licówki są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w zestawieniu z koroną zębową, która ma kształt naturalnego zęba, ale wymaga szlifowania zębów w celu ich odbudowy. Licówki natomiast są zakładane na zdrowe zęby, a przygotowanie wymaga minimalnych działań. Struktura zęba zostaje zachowana przy licówkach, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

Korony cyrkonowe łuk dolny i górny

Licówki porcelanowe Lublin

Licówki to trwałe, odporne na ścieranie, cienkie płatki, przyklejane na przednią powierzchnię zębów. Pozwalają skorygować kształt, wielkość oraz barwę zęba. Dzięki licówkom może zostać również zlikwidowana diastema. Jest to rozwiązanie, które bezboleśnie i szybko rozwiązuje problemy związane z nieestetycznymi zębami. Licówki pozwalają na osiągnięcie niezwykle estetycznych oraz trwałych efektów.

Licówki w NewLook Clinic

Dla Pacjentów stawiających przed nami zadanie wykreowania pięknego, białego i równego uśmiechu wykonujemy licówki porcelanowe, które pozwalają zapewnić idealne proporcje bieli (zęby) i czerwieni (dziąsła) oraz uzyskać idealny kształt uśmiechu. Licówki porcelanowe wykorzystywane w naszym gabinecie są wykonywane za pomocą najwyższej jakości materiałów i technik dentystycznych, dzięki czemu jest to rozwiązanie trwałe i całkowicie bezpieczne.

Obok tradycyjnych licówek porcelanowych wykonujemy zabiegi metodą flow injection, jak również specjalnym wypełnieniem inlay oraz onlay. Wszystkie metody pozwalające zmienić barwę, kształt, a także długość zębów.

Korony cyrkonowe łuk dolny i górny
flow injection klinika lublin

Flow Injection Lublin

Czym w świecie licówek i koron zębowych jest flow injection? Jest to krok do przodu bowiem metoda ta umożliwia 100% zmiany uśmiechu w sposób naturalny, bez zbędnej ingerencji w stan obecnego uzębienie w  bardzo krótkim czasie. Flow idealnie pasuje do dzisiejszych szybkich czasów wymagających natychmiastowych rezultatów.

Flow injection to nowoczesne rozwiązanie w stomatologii, które trwale zmieni estetykę Twojego uzębienia poprzez wypełnienie specjalnym materiałem kompozytowym. Powierzchnia zęba, na który zostanie nałożony flow musi zostać dokładnie oczyszczona przed zabiegiem, celem wzmocnienia przyczepności nakładki do lica zęba. Jeśli czujesz, że nowy uśmiech jest tym, czego potrzebujesz, co odmieni Twoje życie i sprawi, że będziesz mógł spokojnie zasnąć – nie czekaj!

To bardzo bezpieczna metoda dzięki której zmienisz barwę, kształt, a także długość zębów. Zapraszamy Ciebie do naszej kliniki, aby wskazać na twoich zębach – jakie rezultaty możemy wspólnie osiągnąć. Study case: flow injection

Licówki flow injection

Flow injection to nowoczesne rozwiązanie w stomatologii, które trwale zmieni estetykę Twojego uzębienia poprzez wypełnienie specjalnym materiałem kompozytowym. Powierzchnia zęba, na który zostanie nałożony flow musi zostać dokładnie oczyszczona przed zabiegiem, celem wzmocnienia przyczepności nakładki do lica zęba. To bardzo bezpieczna metoda dzięki której zmienisz barwę, kształt, a także długość zębów.

Metoda stosowana nie tylko w odbudowie wyglądu zęba, ale także stosowana w innych przypadkach, jak np. diastema, czyli zbyt duża przerwa między górnymi jedynkami. Precyzyjne wstrzyknięcie płynnego kompozytu na przedniej części zębów nie wpływa negatywnie na zdrowe zęby, a jedynie koryguje wizualne wrażenia. Jest to metoda nieinwazyjna, nie wymagająca dodatkowych działań na zębach, takich jak szlifowanie. To z kolei decyduje o tym, że flow to zabieg bezbolesny, nie ma potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego.

 

Cennik - licówki i flow injection

Kompleksowa Diagnostyka Jamy Ustnej - protetyczna 200 zł
Analiza estetyczna DSD (Digital Smile Design) z wykonaniem komputerowego projektu uśmiechu wax-up, mock-up; bez pobierania wycisku wykonywana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera cyfrowego CS 3600 oraz drukarki cyfrowej 3 000 zł
Indywidualizowane licówki porcelanowe 2 000 zł
Flow injection - 1 ząb 700 zł

 

Przeczytaj najczęstsze pytania dotyczące licówek

 

Jak dbać o licówki

Nie wolno narażać licówek na zbyt duże przeciążenia, ponieważ może to doprowadzić do ich uszkodzenia. Warto również stosować się do białej diety, czyli nie spożywać produktów barwiących. Jednak zawsze najważniejsze są codzienne zabiegi higienizacyjne, dzięki którym przez długi czas można cieszyć się pięknymi efektami licówek.

Czego nie robić po zalozeniu licówek?

Po wykonaniu zabiegu nałożenia licówek pełnoceramicznych należy przez kilkanaście godzin unikać picia barwiących zęby napojów takich jak: kawa, herbata, napoje z tauryną, napoje kolorowe, napoje gazowane, wino oraz spożywania produktów z pomidorami, curry, sojowych, a także owoców leśnych i słodyczy. Nie należy gryźć twardych produktów i dbać o higienę jamy ustnej.