Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

O nas

NewLook Clinic
Poznaj naszych ekspertów

Poznaj nasz zespół stomatologów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

Lek. stomatolog Urszula Zaremba

protetyka, implantologia, chirurgia

Właścicielka NewLook Clinic. Lekarz stomatolog z długoletnią praktyką w leczeniu zachowawczym i protetyce. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie ze specjalizacją w zakresie stomatologii ogólnej. Jej zawodową pasją jest chirurgia. Regularnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności oraz – z myślą o Pacjentach – wdraża innowacyjne technologie i bezbolesne metody leczenia zębów. Jako dentysta pracuje z pasją, a Pacjenci cenią ją za spokój, delikatność, pogodne usposobienie i zawsze życzliwy uśmiech.

Czytaj więcej

Lek. stomatolog Elżbieta Bandurak

endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Staż i doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach we Wrocławiu, współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych.  Czerpie ogromną satysfakcję z pracy zawodowej.

Czytaj więcej

Dr n. med. Karolina Polak-Kowalska

specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2006-2011). Staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. W 2021 roku obroniła doktorat na temat minimalnie inwazyjnego leczenia próchnicy zębów metodą infiltracji żywicą i uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Czytaj więcej

Lek. dent. Marcin Przegaliński

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, odbył staż kliniczny na Uniwersytetach w Würzburgu i we Lwowie. Pan doktor skupia się przede wszystkim na leczeniu kanałowym przy użyciu mikroskopu, podejmując się skomplikowanych przypadków w postaci usuwania złamanych narzędzi, zamykania perforacji lub udrażniania kanałów. Oprócz tego zajmuje się także mikroskopową stomatologią estetyczną oraz odbudowami uwzględniającymi zasady biomimetyki, a także mikrochirurgią, chirurgią periodontologiczną, chirurgią plastyczną przyzębia czy implantoprotetyką.

Czytaj więcej

monika żbikowska lekarz ortodonta

Lek. dent. Monika Żbikowska

leczenie ortodontyczne

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2012 roku, staż podyplomowy odbyła w Poradni Stomatologicznej w Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Od tego momentu bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi pacjentami. W czerwcu 2022 roku obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską na temat: „Wpływ przedłużonego karmienia piersią i nawyków dzieci na rozwój zaburzeń w obrębie układu stomatognatycznego”. Autorka wielu publikacji naukowych z dziedziny stomatologii.

Czytaj więcej

Lek. dent. Katarzyna Krzeszowiak

Chirurgia stomatologiczna

Dentystka w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Na co dzień zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz chirurgicznym leczeniem przy użyciu nowoczesnych technologii oraz metodyki. Od 2017 roku członkini międzynarodowej organizacji implantologicznej ITI, dzięki której regularnie uczestniczy w różnego rodzaju kongresach i rozwija swoje umiejętności chirurgiczne, periochirurgiczne czy implantoprotetyczne.

Czytaj więcej

dentystka karolina godzisz

Lek. dent. Katarzyna Godzisz

Endodoncja, stomatologia dziecięca, medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Uwielbiana przez Pacjentów za swój profesjonalizm i zaangażowanie. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, stomatologii dziecięcej, zabiegach z zakresu medycyny estetycznej

Czytaj więcej

Lek. dent. Paulina Rozwadowska

Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna

Każdy zabieg wykonuje z precyzją, korzystając z powiększenia, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Cechuje ją delikatność oraz profesjonalne podejście do Pacjenta - gwarancja miłej i przyjaznej atmosfery podczas leczenia. Nieustannie rozwija swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.

Czytaj więcej

dentystka lublin Paulina Rozwadowska
lekarz stomatolog kamil rogatko

Lek. dent. Kamil Rogatko

Chirurgia stomatologiczna, periodontologia, implantologia

Pacjentów traktuje w sposób holistyczny, skupiając się na rozszerzonej diagnostyce i bezbolesnym leczeniu. Stale podnosi swoje umiejętności na licznych krajowych i międzynarodowych zjazdach. W 2023r. uzyskał tytuł Specjalisty chirurgii stomatologicznej.

Czytaj więcej

Lek. dent. Aleksandra Kozieł-Krysa

Leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne

Najważniejsze dla Pani doktor podczas wizyty jest komfort oraz zadowolenie Pacjenta. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się leczeniem endodontycznym (kanałowym) zębów pod mikroskopem. Stale podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie stomatologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Czytaj więcej

dentysta lublin Aleksandra Kozieł-Krysa
dentysta lublin magdalena niedźwiedź

Lek. dent. Magdalena Niedźwiedź

Endodoncja, leczenie zachowawcze

W New Look Clinic zajmuje się: leczeniem zachowawczyczym, leczeniem endodontycznym. Każdy zabieg wykonuje z precyzją, korzystając z powiększenia, co gwarantuję najwyższą jakość usług.

Czytaj więcej

Lek.dent. Judyta Janowska-Pawelec

Leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne

Zaangażowana, niestrudzona, niezawodna Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W New Look Clinic specjalizuje się w: leczeniu zachowawczym i leczeniu endodontycznym.

Czytaj więcej

judyta janowska-pawelec stomatolog Lublin