Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Diagnostyka

Diagnostyka dentystyczna Lublin

Przeprowadzenie dokładnej diagnostyki jest niezwykle ważne, bo to właśnie dzięki niej możliwe jest precyzyjne zaplanowanie całego leczenia, a także dopasowanie najlepszych metod do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Z tego względu wyposażyliśmy naszą klinikę w profesjonalne urządzenia, umożliwiające przeprowadzenie wszystkich potrzebnych badań w jednym miejscu. W ten sposób można znacząco zaoszczędzić czas, co jest sytuacją niezwykle komfortową dla Pacjenta. O skuteczności stosowanych przez nas rozwiązań możesz się przekonać już dziś. Wystarczy umówić się na wizytę, która może odmienić Twoje życie!

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

RTG Punktowe - Kamera wewnątrzustna - Leczenie pod mikroskopem

rtg dentysta lublin

RTG Punktowe - diagnostyka stomatologiczna Lublin

W celu poprawnego rozpoznania problemu, z jakim boryka się Pacjent, wykorzystywane bywa RTG punktowe. Urządzenie to pozwala na wykonanie dokładnego zdjęcia konkretnego fragmentu jamy ustnej, dzięki czemu widoczna jest cała budowa anatomiczna zęba. Jest to niezwykle ważne przed podjęciem leczenia, ponieważ w ten sposób dentysta ma możliwość dobrania odpowiednich rozwiązań, które przyniosą najlepsze efekty.

RTG punktowe pozwala na wykrycie ubytków próchnicowych niedostrzegalnych gołym okiem, przez co zdecydowanie podnoszony jest poziom diagnostyki.

Kamera wewnątrzustna - diagnostyka stomatologiczna Lublin

Urządzenie to pozwala na dokładne zbadanie stanu zdrowia jamy ustnej, a także wykonanie znacznego przybliżenia. Co ważne, podczas badania obraz wyświetlany jest przez cały czas na monitorze, dzięki czemu Pacjent może obserwować swoje uzębienie. W ten sposób podnoszony jest komfort psychiczny, ale także możliwe jest lepsze zaplanowanie leczenia, ponieważ wszelkie decyzje Pacjent może bez problemu uzgodnić z lekarzem. Dzięki temu zawsze może zaproponować rozwiązania, które pozwolą osiągnąć oczekiwane efekty.

Mikroskop stomatologiczny Leica - diagnostyka stomatologiczna Lublin

Nie jest możliwe zobaczenie wszystkich niepokojących zmian gołym okiem, dlatego postanowiliśmy wyposażyć naszą klinikę stomatologiczną w nowoczesny mikroskop Leica. Jest to urządzenie, które pozwala na wielokrotne przybliżenie, dzięki czemu możliwe jest zdiagnozowanie problemów na wczesnym etapie. W ten sposób możemy skutecznie zapobiec konieczności przeprowadzenia skomplikowanego leczenia w przyszłości. Warto również podkreślić, że mikroskop stomatologiczny Leica wykorzystywany jest również podczas leczenia, co podnosi precyzję i efektywność wykonywanego zabiegu.