Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

LipLase – powiększanie ust

NewLook Clinic
Liplase - laserowe powiększanie ust

Zabieg polegający na laserowym, bezinwazyjnym i bezbolesnym ujędrnianiu i powiększaniu ust.
Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę w NewLook Clinic- zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Co powinieneś wiedzieć o zabiegu  LipLase?

LipLase - laserowe powiększanie ust, to nieinwazyjny i niechirurgiczny zabieg polegający na podgrzaniu wiązką lasera głębszych warstw czerwieni wargowej w celu stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do naturalnego powiększenia i ujędrnienia ust. Jest to szybki i bezpieczny sposób na zwiększenie rozmiaru i poprawienie kształtu ust bez iniekcji i implantacji wypełniaczy. Uzyskany efekt jest całkowicie naturalny i trwały - pacjent odzyskuje młodzieńczy kształt ust bez efektu przerysowania i zmiany ich kształtu. Procedura jest bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Na czym polega zabieg laserowego powiększania ust?

Zabieg stymuluje przebudowę kolagenu oraz inicjuje syntezę nowego kolagenu. Po zabiegu usta stają się pełniejsze i gładsze.

W przeciwieństwie do wypełniaczy, zabieg LipLase™ jest nieinwazyjny i nie wprowadza do ciała pacjenta sztucznych substancji ale pomaga w produkcji naturalnego kolagenu. Dzięki działaniu Lasera Fotona, możliwe jest osiągnięcie idealnych ust, o wymarzonej objętość, równowadze między górną i dolną wargą oraz dobrze zdefiniowanej granicy ust.