Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Kontakt

NewLook Clinic

ul. Diamentowa 29B
20-471 Lublin

Poniedziałek - piątek: 9.00 – 20.00
Sobota: 9.00 – 15.00

+48 504 506 106
newlookclinic.lublin@gmail.com

NewLook Clinic - wysoko oceniany gabinet

Napędzają nas pozytywne opinie naszych Klientów i Pacjentów. Ważna jest dla nas każda opinia - z każdym szczegółowo się zapoznajemy i na każdą udzielamy publicznej odpowiedzi. Rozwiążemy każdy problem!

Szybko, sprawnie i niedrogo+++

thumb Łukasz Olech
31 grudnia 2022

Jestem bardzo zadowolony! Pani Ela ma ogromną wiedzę i podejście do pacjenta- to się po prostu czuje jak się siądzie na fotelu 🙂 Od razu wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Gabinet wygląda nowocześnie i jest bardzo dobrze wyposażony. W końcu znalazłem dobrego stomatologa.

thumb Łukasz Hamerla
2 grudnia 2021

Miło, profesjonalnie, bez bólu, w przystępnej cenie! Serdecznie polecam!

thumb Łukasz Sobieraj
2 grudnia 2021

Stomatologia na najwyższym poziomie. Obsługa fachowa i profesjonalna. Spotkałam się tutaj z dobrymi specjalistami. Otrzymałam pomoc i ulgę w dolegliwościach. A wszystko w miłej atmosferze, przy relaksującej muzyce i video w suficie nad fotelem dentystycznym. Mam plan leczenia i chcę go zrealizować całościowo z NewLook Clinic. Będzie trochę zachowawczej, nowoczesne prostowanie ząbków, wybielanie, itd. Zawalczymy o piękny uśmiech. Jestem pewna, że efekt będzie olśniewający.

thumb Ula PK
10 stycznia 2023

Profesjonalnie wykonane zabiegi usunięcia 4 zatrzymanych i niefortunnie ułożonych ósemek. Polecam ze względu na fachowość i atmosferę, wszystko bez bólu, a przez zastosowanie osocza na ranę wszystko goi się baaardzo szybko. Jeszcze raz dziękuję i polecam to miejsce!

thumb Magdalena G
2 kwietnia 2022

W 100% polecam to miejsce osobom ktorzy tak jak ja bojá sie dentystow!:) Dr.Zaremba ma złote ręce wprost stworzone do wyrywania zębów!:) Bezboleśnie,szybko i w bardzo miłej atmosferze,nie trzeba było szycia a rana zagoila sie bardzo szybko. Jedyna p.Doktor godna zaufania:)

thumb Małgorzata Moszczyńska
2 grudnia 2021

Leczyłem zęby u Pana Damiana, wszystko na wysokości, polecam👍

thumb Viktor L
17 stycznia 2023

Polecam serdecznie.

thumb Martyna Nowicka
2 kwietnia 2022