Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Kontakt

New Look Clinic
Diamentowa Park

ul. Diamentowa 29B
20-471 Lublin

Poniedziałek - piątek: 9.00 – 20.00
Sobota: 9.00 – 15.00
+48 504 506 106

Adres e-mail dla pacjentów:
newlookclinic.opiekun@gmail.com

Adres ogólny:
newlookclinic.lublin@gmail.com

implanty zębowe, stomatolog lublindentysta lublinleczenie kanałowe, implanty zębowe, stomatolog

NewLook Clinic - wysoko oceniany gabinet

Napędzają nas pozytywne opinie naszych Klientów i Pacjentów. Ważna jest dla nas każda opinia - z każdym szczegółowo się zapoznajemy i na każdą udzielamy publicznej odpowiedzi. Rozwiążemy każdy problem!

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

Henryka Wojciechowska Avatar Henryka Wojciechowska
28 stycznia 2023

Doktor Urszula Zaremba, najlepsza dentystka na świecie! Teraz w nowym miejscu, z nowoczesnym sprzętem, w pięknym otoczeniu, czego chciec więcej?! Z całego serca polecam tą panią, cała moja rodzina korzysta z jej usług. Jest to osoba spokojna, opanowana, przemiła a przede wszystkim pełna doświadczenia w tym co robi. Odwiedziłam wiele miejsc w kraju i za granicą, nie ma drugiej takiej stomatolog, zawsze do niej wracam na ratunek i ona wspaniałe się wywiązuje. Pozdrawiam Pani Urszulo i życzę dalszych sukcesów🙏💗☀️ 🌟

Karolina Mazur Avatar Karolina Mazur
2 września 2022

Great dental clinic, doctor Daniel is my doctor, he is very kind, careful and professional , explains everything very well. He rebuilt a broken tooth I had very skillfully, saved it from removal. 100% recommended

Magdalena Grobelska Avatar Magdalena Grobelska
15 lutego 2023

Jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz z podejścia do pacjenta. Panie doktor są bardzo miłe, dokładne oraz delikatne. Profesjonalne podejście oraz wysokiej jakości sprzęt. Można czuć się bezpiecznie na fotelu. Dziękuję za wszystko, POLECAM wszystkim 😀 Piękny uśmiech gwarantowany 😀

ABX Avatar ABX
2 grudnia 2021

Rejestracja działa sprawnie, nie było problemu, aby umówić się na konkretny termin. Bałem się usunięcia ósemki, ale w trakcie zabiegu nic nie czułem a potem w ciągu 3 dni już nie miałem żadnego bólu. Polecam.

Ryszard Łopat Avatar Ryszard Łopat
20 maja 2022

Najlepsi specjaliści w mieście, do tego empatyczni stomatolodzy znający się na swoich fachu. Już od roku przychodzę tu regularnie leczyć swoje zęby. Przyszłam z wieloma ubytkami i zniszczonymi zębami. Udało się odratować większość zębów.

Łucja Linder Avatar Łucja Linder
23 maja 2022

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a przy tym, życzliwość i troska o pacjenta. Z całego serca polecam klinikę tym, którzy czują strach i lęk przed wizytą u stomatologa. Pani doktor Ela wspaniały lekarz!!!

Gabriela Jędrys - Mazur Avatar Gabriela Jędrys - Mazur
7 grudnia 2022

W ostatnim roku miałem kilka wizyt i jestem bardzo zadowolony. Pan Damian jest jednym z najlepszych i wiele pochwał dla pani Eli. Klinika ma dobrych stomatologów. Wszyscy są mili. Bardzo polecam.

Jan Chelinski Avatar Jan Chelinski
27 stycznia 2023