Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Lublin

Przebarwienia zębów są powszechnym problemem, który może mieć negatywny wpływ na estetykę uśmiechu, a także może stanowić sygnał o ukrytych aspektach zdrowia jamy ustnej.  Współczesna stomatologia przynosi skuteczne i bezpieczne rozwiązania mające na celu odzyskanie naturalnej bieli zębów oraz poprawę estetyki uśmiechu. W gabinecie stomatologicznym NewLook Clinic oferujemy cztery metody gabinetowe wybielania zębów dopasowane do potrzeb i wymagań pacjentów.

W NewLook Clinic pomagamy spełniać marzenia o zjawiskowym uśmiechu! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

W Newlook Clinic wybielisz zęby 4 metodami

Każdy zabieg wybielania powinna poprzedzać konsultacja oraz profesjonalna higienizacja jamy ustnej. Pozwala nam to dopasować odpowiednią metodę dla Ciebie i Twoich potrzeb. Wybielamy zęby czterema metodami - przy pomocy lampy, lasera, nakładkami oraz metodą łączoną - TURBO EFEKT.

wybielanie zębów lublin lampa prevdent

Technologia opracowana przez PrevDent

Wybielanie gabinetowe za pomocą lampy

Metoda wybielania zębów lampą Prevdent jest formą profesjonalnego wybielania zębów, w której wykorzystujemy lampę o wysokiej intensywności światła oraz specjalnie opracowanego żelu wybielającego. Żel wybielający zawiera nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, które są aktywatorami wybielającymi. Żel nałożony jest bezpośrednio na zęby. Lampa Prevdent emituje intensywne światło, które aktywuje składniki żelu, przyspieszając i intensyfikując proces wybielania. Dzięki temu efekty są widoczne szybciej niż w tradycyjnych metodach domowego wybielania.

Korzyści wybielenia zębów przy pomocy lampy PrevDent:

 • efekty wybielania są zauważalne niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu,
 • efekty mogą utrzymywać się długo, szczególnie przy odpowiedniej higienie ustnej,
 • zniesienie nadwrażliwości podczas zabiegu,
 • remineralizacja szkliwa.

Opatentowana procedura wybielania zębów Fotona TouchWhite™

Wybielanie gabinetowe za pomocą lasera Fotona

Procedura wybielania zębów laserem to opatentowana technika wykorzystująca laser Er:YAG. Uznawana za jedną z najszybszych, najłagodniejszych i najmniej inwazyjnych metod. Działa precyzyjnie, ograniczając swoje działanie do powierzchniowej warstwy żelu wybielającego. Dzięki temu energia lasera nie dociera do głębszych struktur zęba, co jest typowe dla innych technik wybielania. Metoda laserowa nie wymaga stosowania dodatkowych preparatów światłoczułych. Procedura jest w pełni bezpieczna - nie ma ryzyka ogrzania miazgi czy głębszych struktur zębów. Pacjent nie musi rezygnować z porannej kawy, czy ulubionych ciemnych warzyw i owoców, aby dalej cieszyć się białym uśmiechem.

Korzyści wybielenia zębów przy pomocy lasera Fotona:

 • zabieg bezbolesny i nieinwazyjny (nie ma ryzyka uszkodzenia szkliwa),
 • estetyczny i naturalny efekt zabiegu,
 • zapewnia bardzo precyzyjne i równomierne wybielanie zębów,
 • rezultaty widoczne w krótkim czasie.
laserowe wybielanie zębów
wybielanie zębów lublin

Tradycyjne metody wybielania zębów

Wybielanie nakładkowe

Niezwykle chętnie wybieranym przez Pacjentów rozwiązaniem jest wybielanie metodą nakładkową. Leczenie w tym wypadku rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, w trakcie której lekarz przeprowadza dokładną diagnostykę. Następnie pobierany jest wycisk uzębienia Pacjenta. Pozwala on na wykonanie indywidualnie dopasowanych nakładek. Po ich wyprodukowaniu Pacjent zapraszany jest do gabinetu stomatologicznego. To wtedy otrzymuje pełen zestaw nakładek oraz specjalny preparat wybielający. Od tego momentu całe leczenie przenosi się do domu. Pacjent codziennie nanosi na nakładki preparat wybielający, a następnie zakłada je na noc. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach. Leczenie nie trwa zazwyczaj dłużej niż 2 tygodnie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwości stałej kontroli efektów przez Pacjenta.

Korzyści z wybielania zębów nakładkami:

 • cenione za wygodę,
 • metoda nieinwazyjna,
 • rekomendowana dla osiągnięcia szybkich efektów.

Cennik wybielania zębów w lublinie

DLA BIELSZEGO CZYSTSZEGO UŚMIECHU / STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Wybielanie zębów lampą PrevDent 2000 zł
Wybielanie zębów laserem Fotona 2000 zł
Wybielanie zębów metodą nakładkową 800 zł
Wybielanie zębów Turbo Efekt: Laser Fotona + nakładki 2500 zł

 

Metamorfozy pięknych uśmiechów

Przeczytaj najczęstsze pytania dotyczące wybielania zębów

 

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Wybielanie regeneracyjne zębów metodą PrevDent (procedura rozjaśniania i regeneracji szkliwa)to koszt rzędu 2000 zł. Wybielanie zębów laserem Fotona, najmniej inwazyjnej dla szkliwa i dziąseł metodzie, to również koszt 2000 zł. Najtańsza metoda to nakładki - 800 zł. Najdroższa i najskuteczniejsza jest metoda łączona, czyli wybielanie zębów (Turbo Efekt) laserem Fotona i nakładkami.