Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Stomatologia estetyczna

NewLook Clinic
Stomatologia estetyczna Lublin

Badania potwierdzają, że jedną z pierwszych rzeczy, na jaką zwracamy uwagę, jest przede wszystkim uśmiech. Nie dziwi więc wcale, iż coraz więcej Pacjentów udaje się do gabinetu stomatologicznego w celu poprawy wyglądu swojego uzębienia. Współczesna stomatologia estetyczna dostarcza niezwykle skuteczne rozwiązania, które w nieinwazyjny sposób odmieniają uśmiechy Pacjentów. W klinice stomatologicznej NewLook Clinic spełniamy marzenia o pięknym i zdrowym uzębieniu.

W NewLook Clinic pomagamy spełniać marzenia o zjawiskowym uśmiechu! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

W jaki sposób spełniamy marzenia o pięknym i białym uśmiechu?

Stomatologia estetyczna to jeden z działów stomatologii, którego głównym zadaniem jest poprawa estetyki uzębienia. W tym celu stosuje się zabieg wybielania, licówki lub specjalne wypełnienia inlay oraz onlay. Dzięki tym metodom możliwa jest zmiana barwy, kształtu, a nawet długości zębów. W Newlook Clinic wykonujemy zabieg flow injection. Metoda ta pozwala na odbudowę lub korektę zębów przy użyciu materiału kompozytowego bez konieczności szlifowania zębów. Efekt natychmiastowy i bezbolesny.

W naszej klinice stomatologicznej niezwykle dużą wagę przykładamy do zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, ponieważ bardzo dobrze wiemy, że piękny uśmiech potrafi odmienić życie. Jak to możliwe?

Okazuje się, że wielu Pacjentów z powodu nieestetycznego uzębienia boryka się z wieloma problemami. I tak przebarwione zęby mogą być powodem wstydu, który z kolei prowadzi do wycofania się z życia towarzyskiego. Dla niektórych osób może to być również poważny problem w życiu zawodowym, kiedy praca Pacjenta opiera się w głównej mierze na kontakcie z drugim człowiekiem.

Stomatologia estetyczna dostarcza metody, które pozwalają osiągnąć znakomite efekty w całkowicie nieinwazyjny sposób. Dzięki temu Pacjent zyskuje pełen komfort podczas wykonywania zabiegu. W naszej klinice oferujemy wszystkie najważniejsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów Lublin

Przebarwienia zębów mogą być wynikiem wielu czynników. I tak bardzo często za zmianę koloru uzębienie odpowiadają różnego rodzaju produkty barwiące, np. buraki, jagody czy wino. Z nieestetycznymi przebarwieniami zębów bardzo często borykają się Pacjenci, którzy palą papierosy. Aby odzyskać śnieżnobiały uśmiech, wykonuje się wybielanie. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, ponieważ nie wnika w tkanki zęba. Warto również dodać, że przed wybielaniem wykonywane są zabiegi higienizacyjne, które znacząco poprawiają stan uzębienia.

Niezwykle chętnie wybieranym przez Pacjentów rozwiązaniem jest wybielanie metodą nakładkową. Leczenie w tym wypadku rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, w trakcie której lekarz przeprowadza dokładną diagnostykę. Następnie pobierany jest wycisk uzębienia Pacjenta. Pozwala on na wykonanie indywidualnie dopasowanych nakładek. Po ich wyprodukowaniu Pacjent zapraszany jest do gabinetu stomatologicznego. To wtedy otrzymuje pełen zestaw nakładek oraz specjalny preparat wybielający. Od tego momentu całe leczenie przenosi się do domu. Pacjent codziennie nanosi na nakładki preparat wybielający, a następnie zakłada je na noc. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach. Leczenie nie trwa zazwyczaj dłużej niż 2 tygodnie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwości stałej kontroli efektów przez Pacjenta.

 

Licówki porcelanowe Lublin

Licówki to trwałe, odporne na ścieranie, cienkie płatki, przyklejane na przednią powierzchnię zębów. Pozwalają skorygować kształt, wielkość oraz barwę zęba. Dzięki licówkom może zostać również zlikwidowana diastema. Jest to rozwiązanie, które bezboleśnie i szybko rozwiązuje problemy związane z nieestetycznymi zębami. Licówki pozwalają na osiągnięcie niezwykle estetycznych oraz trwałych efektów.

W klinice stomatologicznej NewLook Clinic zawsze stawiamy na sprawdzone metody, dlatego też wykorzystujemy licówki porcelanowe. Cechują się one wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Pozwala to Pacjentowi długo cieszyć się wspaniałymi efektami. Ponadto zastosowany materiał jest całkowicie kompatybilny z tkankami zęba, dzięki czemu zabieg ten cechuje się niezwykle wysoką skutecznością. Warto również podkreślić, że wykorzystanie porcelany do produkcji licówek sprawia, że są one właściwie nie od odróżnienia z naturalnymi zębami Pacjenta.

Licówki są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w zestawieniu z koroną zębową, która ma kształt naturalnego zęba, ale wymaga szlifowania zębów w celu ich odbudowy. Licówki natomiast są zakładane na zdrowe zęby, a przygotowanie wymaga minimalnych działań. Struktura zęba zostaje zachowana przy licówkach, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

 

Flow Injection Lublin

Czym w świecie licówek i koron zębowych jest flow injection? Jest to krok do przodu bowiem metoda ta umożliwia 100% zmiany uśmiechu w sposób naturalny, bez zbędnej ingerencji w stan obecnego uzębienie w  bardzo krótkim czasie. Flow idealnie pasuje do dzisiejszych szybkich czasów wymagających natychmiastowych rezultatów.

Flow injection to nowoczesne rozwiązanie w stomatologii, które trwale zmieni estetykę Twojego uzębienia poprzez wypełnienie specjalnym materiałem kompozytowym. Powierzchnia zęba, na który zostanie nałożony flow musi zostać dokładnie oczyszczona przed zabiegiem, celem wzmocnienia przyczepności nakładki do lica zęba. Jeśli czujesz, że nowy uśmiech jest tym, czego potrzebujesz, co odmieni Twoje życie i sprawi, że będziesz mógł spokojnie zasnąć – nie czekaj!

To bardzo bezpieczna metoda dzięki której zmienisz barwę, kształt, a także długość zębów. Zapraszamy Ciebie do naszej kliniki, aby wskazać na twoich zębach – jakie rezultaty możemy wspólnie osiągnąć.

 

Estetyczne wypełnienia inlay i onlay

Estetyczne wypełnienia inlay oraz onlay są to nakłady koronowe, które wykonuje się z porcelany. Są to właściwie odbudowy protetyczne, które odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i estetyką. Wypełnienia inlay oraz onlay zaleca się przede wszystkim w przypadku, kiedy ząb posiada znaczne ubytki powstałe na wskutek uszkodzenia mechanicznego lub rozległej próchnicy. Dzięki temu możliwe jest zrekonstruowanie naturalnego wyglądu zęba, co sprawia, że Pacjenci niezwykle chętnie korzystają z tego rozwiązania. Warto również dodać, że wypełnienia te są niezwykle odporne na różnego rodzaju efekty ścierania. Pozwala to na długie cieszenie się z pięknego i naturalnie zrekonstruowanego uśmiechu!

 

Biżuteria nazębna

W NewLook Clinic oferujemy rozwiązanie, które pozwala w niecodzienny sposób upiększyć uśmiech Pacjenta. Założenie biżuterii nazębnej jest metodą pozwalająca na nietypową zmianę wizerunku. Rozwiązanie to estetycznie podkreśla piękne uzębienie Pacjenta. W naszej klinice stomatologicznej zawsze zwracamy uwagę na to, aby uzyskać perfekcyjne efekty, dlatego też zawsze zakładamy wyłącznie najwyższej jakości kamienie szlachetne Swarovskiego, przyjazne dla organizmu i atrakcyjne wizualnie. Co ważne, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i odwracalny. Założenie biżuterii nazębnej w żaden sposób nie uszkadza szkliwa, tym samym proces nakładania kamieni szlachetnych jest bezbolesny oraz nieinwazyjny. Warto również podkreślić, że zabieg jest niezwykle krótki – trwa dosłownie kilka minut!

Cennik - stomatologia estetyczna

DLA BIELSZEGO CZYSTSZEGO UŚMIECHU / STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Kompleksowa Diagnostyka Jamy Ustnej - protetyczna 200 zł
Analiza estetyczna DSD (Digital Smile Design) z wykonaniem komputerowego projektu uśmiechu wax-up, mock-up; bez pobierania wycisku wykonywana w systemie CAD/CAM przy użyciu skanera cyfrowego CS 3600 oraz drukarki cyfrowej 3 000 zł
Indywidualizowane licówki porcelanowe 2 000 zł
Korona cyrkonowa 1 800 zł
Korona pełnoceramicznan E-max 2 000 zł
Flow injection - 1 ząb 700 zł
Odbudowa zęba przedniego - dwie powierzchnie 350 zł
Odbudowa zęba przedniego - trzy powierzchnie 400 zł
Odbudowa zęba przedniego - wielopowierzchniowa 500 zł
Odbudowa zęba - podniesienie wysokości zwarcia 500 zł
Licówka kompozytowa 1000 zł
Wybielanie zębów laserem Fotona 2 000 zł
Wybielanie zębów metodą nakładkową 800 zł
Wybielanie zębów Turbo efekt Laser Fotona + nakładki 2 500 zł

 

Przeczytaj najczęstsze pytania przy leczeniu implantologicznym

 

Czy wybielanie jest bezpieczne?

Wybielanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ podczas zabiegu nie dochodzi do ingerencji w strukturę zęba. Ponadto przed wybielaniem wykonywana jest gabinetowa higienizacja jamy ustnej, co pozwala skutecznie ochronić zęby.

NewLook Clinic - Lekarze specjalizujący się w stomatologii estetycznej

 

leakrz stomatolog Damian Snopek

leakrz stomatolog Elżbieta Bandurak