Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Leczenie pod mikroskopem

NewLook Clinic
Leczenie pod mikroskopem Lublin

W NewLook Clinic naszym celem zawsze jest przeprowadzanie wszystkich zabiegów precyzyjnie i całkowicie bezpiecznie. Mając to na uwadze, wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny mikroskop Leica, który największe zastosowanie znalazł w przeprowadzaniu leczenia kanałowego. Dzięki niemu Pacjenci otrzymują gwarancję dokładności i bezpieczeństwa!

Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Zalety stosowania mikroskopu stomatologicznego

W naszej klinice stomatologicznej wykorzystujemy wysokiej klasy mikroskop, który pozwala na znaczne przybliżenie, dzięki czemu zwiększana jest znacząco skuteczność i precyzja leczenia kanałowego. Zabieg endodontyczny nie cieszy się zbyt dobrą opinią, ponieważ kojarzony jest z długotrwałym i bolesnym procesem. Oblicze leczenia kanałowego zostało odmienione właśnie przez wykorzystanie mikroskopu. To dzięki niemu możliwe jest w większości przypadków przeprowadzenie tego zabiegu podczas jednej wizyty.

Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że nie istnieje konieczność zatruwania zęba, co znacząco podnosi komfort samego zabiegu.

Stosowany przez nas mikroskop został wyposażony w dodatkowe oświetlenie LED. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że leczony obszar jest dobrze widoczny przez lekarza, który otrzymuje wyraźny obraz. Pomaga to zdecydowanie dentyście precyzyjnie i skutecznie przeprowadzić leczenie kanałowe.

Nowoczesny mikroskop Leica wykorzystywany jest również podczas diagnostyki zdrowia uzębienia. Niektóre negatywne zmiany w jamie ustnej mogą być niewidoczne gołym okiem, dlatego konieczne jest skorzystanie ze współczesnych urządzeń. To właśnie mikroskop Leica pozwala dostrzec problemy na wczesnym etapie, dzięki  czemu można zapobiec konieczności przeprowadzenia skomplikowanego leczenia w przyszłości. Skuteczność tego urządzenia potwierdzają liczne badania diagnostyczne, które w ostateczności pomogły uchronić uzębienie przed negatywnymi konsekwencjami.

Implanty zębów Lublin

Co zyskujesz?

Współcześnie mikroskop znalazł szerokie zastosowanie w stomatologii. To właśnie dzięki temu urządzeniu leczenie kanałowe całkowicie się odmieniło. Zabiegi endodontyczne w większości wypadków wykonywane są podczas jednej wizyty. Jest to nie tylko oszczędność cennego czasu, ale przede wszystkim znaczne podniesienie komfortu wykonywanego zabiegu. Ponadto wykorzystanie mikroskopu podczas leczenia kanałowego nie przynosi przykrych doświadczeń związanych z zatruwaniem zęba.

Nie można również zapominać, że nowoczesny mikroskop Leica znalazł zastosowanie podczas przeprowadzania diagnostyki. Wykorzystanie tego urządzenia podczas diagnostyki pozwala precyzyjnie ustalić stan zdrowia uzębienia, a tym  samym daje Ci gwarancję, że żaden problem nie zostanie pominięty.