Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Dlaczego my?

NewLook Clinic to kompleksowa Stomatologia w Lublinie. Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii

NewLook Clinic
Kompleksowa Stomatologia Lublin

Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii. Jednak naszą największą pasją jest pomaganie Pacjentom w spełnianiu marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Dlatego w naszej klinice stosujemy precyzyjne leczenie i oferujemy liczne udogodnienia, które pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Oferujemy zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Precyzyjne leczenie bez bólu z wykorzystaniem najnowszych technologii

Serdecznie witamy Cię w NewLook CLinic - miejscu, gdzie zdrowie twojego uśmiechu spotyka się z pięknem medycyny estetycznej. Nasza klinika zapewnia  kompleksową opiekę stomatologiczną i estetyczną na najwyższym poziomie. Naszą misją jest leczenie bez bólu - stosujemy szereg udogodnień w tym zakresie. Dążymy do tego, by każdy pacjent opuszczał naszą klinikę z uśmiechem na twarzy i pełnym zadowoleniem z usług dentystycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale także edukacja pacjentów i budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu.

Leczenie stomatologiczne dzieci

Leczenie bez bólu

Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu stomatologii, którzy pobierali wiedzę u uznanych autorytetów. Jednak równie ważne jest dla nas doświadczenie, bo to właśnie ono pozwala nam szlifować umiejętności. NewLook Clinic pomaga spełniać marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu już ponad 30 lat!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem realizować precyzyjne i skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Znakiem tego jest wiele uśmiechniętych Pacjentów, którzy radośnie opuścili nasz gabinet stomatologiczny.

Najnowocześniejsze technologie

W NewLook Clinic wykorzystujemy najnowocześniejsze, sprawdzone technologie, które w rękach specjalistów pozwalają uzyskać zachwycające efekty. Nasz gabinet wyposażyliśmy między innymi w nowoczesny mikroskop, który pozwala bardzo często wykonać leczenie kanałowe w ciągu tylko 1 wizyty!

W naszej praktyce stosujemy zawsze wysokiej jakości materiały zapewniające znakomitą skuteczność, bezpieczeństwo oraz niezwykłą trwałość osiągniętych efektów po leczeniu.

Precyzyjna diagnostyka

Naszą klinikę stomatologiczną wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu możemy skutecznie zaplanować całe leczenie. Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że zawsze możemy zaproponować najlepsze metody rozwiązania problemu, które przyniosą oczekiwane efekty.

Ponadto możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego w jednym miejscu jest niezwykle komfortowe dla Pacjentów.

NewLook Clinic - wysoko oceniani dentyści z Lublina

Napędzają nas pozytywne opinie naszych Klientów i Pacjentów. Ważna jest dla nas każda opinia - z każdym szczegółowo się zapoznajemy i na każdą udzielamy publicznej odpowiedzi. Rozwiążemy każdy problem!

NewLook Clinic to kompleksowa Stomatologia w Lublinie. Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii

Trafiłam z córką do New Look Clinic po wielu wizytach w innych gabinetach, córka bardzo uprzedzona do leczenia z niechęcią do współpracy. Dr Karolina Polak-Kowalska poradziła sobie świetnie. Jesteśmy już po dwóch wizytach z wykorzystaniem sedacji. Wszystko przebiegło bezproblemowo i przede wszystkim bez stresu. Bajki na suficie, okularki na oczy czy poduszka pod główkę zdecydowanie umilają dziecku czas a przede wszystkim pani Kasia dba żeby dziecko było zadowolone 🙂 zdecydowanie polecam wszystkim rodzicom

Iwona Harnatkiewicz Avatar Iwona Harnatkiewicz
2 września 2022

Pani Doktor Elżbieta Bandurak to bardzo ciepła osoba, świetne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie zawsze wytłumaczy. Nie wyobrażam sobie, żebym miała korzystać z usług innego stomatologa. Atmosfera i podejście personelu super, w gabinecie czułam się bardzo komfortowo, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Dorota Romanek Avatar Dorota Romanek
22 listopada 2023

Serdecznie polecam! Syn jest pacjentem Pani Doktor Moniki Żbikowskiej. Wszystkie wizyty odbywają się w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze dla dziecka. Jako Rodzic czuję, że moje dziecko jest w najlepszych rękach.

Agata Kozak Avatar Agata Kozak
13 sierpnia 2023

Mega sympatycznie i profesjonalnie. Polecam zdecydowanie:-)

Paweł Wikliński Avatar Paweł Wikliński
2 grudnia 2021

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wizyty 🙂

Julia Wójcik Avatar Julia Wójcik
20 grudnia 2022

Pani Doktor Elzbieta Bandurak profesjonalizm w pełnej klasie . Podjęła się leczenia kanałowego poprzedzając wjęciem pozostawionego narzędzia po wczesniejszym stomatologu . Szybko, profesjonalnie i bezboleśnie 🙂 ceny uśrednione i z pewnością niższe niż w centrum Lublina. Gorąco polecam.

mariola Ka Avatar mariola Ka
2 grudnia 2021

Serdecznie polecam, przemiły i profesjonalny personel. Wolne terminy dostępne bardzo szybko, a zabiegi szybkie i bezbolesne

maja j Avatar maja j
10 stycznia 2023

Pani Doktor Kowalska profesjonalna ze świetnym podejściem do dzieci! polecam w 100% cała przychodnie

Karolina Niewiadomska Avatar Karolina Niewiadomska
29 listopada 2023