Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Dlaczego my?

NewLook Clinic to kompleksowa Stomatologia w Lublinie. Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii

NewLook Clinic
Kompleksowa Stomatologia Lublin

Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii. Jednak naszą największą pasją jest pomaganie Pacjentom w spełnianiu marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Dlatego w naszej klinice stosujemy precyzyjne leczenie i oferujemy liczne udogodnienia, które pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Oferujemy zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Precyzyjne leczenie bez bólu z wykorzystaniem najnowszych technologii

Serdecznie witamy Cię w NewLook CLinic - miejscu, gdzie zdrowie twojego uśmiechu spotyka się z pięknem medycyny estetycznej. Nasza klinika zapewnia  kompleksową opiekę stomatologiczną i estetyczną na najwyższym poziomie. Naszą misją jest leczenie bez bólu - stosujemy szereg udogodnień w tym zakresie. Dążymy do tego, by każdy pacjent opuszczał naszą klinikę z uśmiechem na twarzy i pełnym zadowoleniem z usług dentystycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Nasza misja to nie tylko leczenie, ale także edukacja pacjentów i budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu.

Leczenie stomatologiczne dzieci

Leczenie bez bólu

Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu stomatologii, którzy pobierali wiedzę u uznanych autorytetów. Jednak równie ważne jest dla nas doświadczenie, bo to właśnie ono pozwala nam szlifować umiejętności. NewLook Clinic pomaga spełniać marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu już ponad 30 lat!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem realizować precyzyjne i skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Znakiem tego jest wiele uśmiechniętych Pacjentów, którzy radośnie opuścili nasz gabinet stomatologiczny.

Najnowocześniejsze technologie

W NewLook Clinic wykorzystujemy najnowocześniejsze, sprawdzone technologie, które w rękach specjalistów pozwalają uzyskać zachwycające efekty. Nasz gabinet wyposażyliśmy między innymi w nowoczesny mikroskop, który pozwala bardzo często wykonać leczenie kanałowe w ciągu tylko 1 wizyty!

W naszej praktyce stosujemy zawsze wysokiej jakości materiały zapewniające znakomitą skuteczność, bezpieczeństwo oraz niezwykłą trwałość osiągniętych efektów po leczeniu.

Precyzyjna diagnostyka

Naszą klinikę stomatologiczną wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu możemy skutecznie zaplanować całe leczenie. Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że zawsze możemy zaproponować najlepsze metody rozwiązania problemu, które przyniosą oczekiwane efekty.

Ponadto możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego w jednym miejscu jest niezwykle komfortowe dla Pacjentów.

NewLook Clinic - wysoko oceniani dentyści z Lublina

Napędzają nas pozytywne opinie naszych Klientów i Pacjentów. Ważna jest dla nas każda opinia - z każdym szczegółowo się zapoznajemy i na każdą udzielamy publicznej odpowiedzi. Rozwiążemy każdy problem!

NewLook Clinic to kompleksowa Stomatologia w Lublinie. Klinika stomatologiczna NewLook Clinic tworzona jest przez pasjonatów nowoczesnej stomatologii

Jestem barrrdddzo zadowolona! Óska wyrwana!

Aneta Sapko Avatar Aneta Sapko
31 grudnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Damiana. efekt wizyty rewelacyjny. Polecam takiego stomatologa.

Beata Lisek Avatar Beata Lisek
2 grudnia 2021

Polecam to miejsce z całego serca 🙂 Wyleczyłem wszystkie zęby i jestem mega zadowolony z rezultatów . Pozdrawiam cały zespół który tam pracuje, a przede wszystkim Doktora Damiana Snopka mega profeska !

Jarosław Głąb Avatar Jarosław Głąb
13 lipca 2023

Najlepsi specjaliści w mieście, do tego empatyczni stomatolodzy znający się na swoich fachu. Już od roku przychodzę tu regularnie leczyć swoje zęby. Przyszłam z wieloma ubytkami i zniszczonymi zębami. Udało się odratować większość zębów.

Łucja Linder Avatar Łucja Linder
23 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz z podejścia do pacjenta. Panie doktor są bardzo miłe, dokładne oraz delikatne. Profesjonalne podejście oraz wysokiej jakości sprzęt. Można czuć się bezpiecznie na fotelu. Dziękuję za wszystko, POLECAM wszystkim 😀 Piękny uśmiech gwarantowany 😀

ABX Avatar ABX
2 grudnia 2021

Prawdziwi profesjonaliści! Życzliwi i kompetentni lekarze, miła obsługa. Nowoczesny gabinet, usługi wykonywanie na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

Anna Galant Avatar Anna Galant
13 sierpnia 2023

Z usług u Pani Elżbiety korzystam od dawna, nowa lokalizacja to nowoczesne miejsce z super lekarzami. Moje dzieci nie boja się dentysty jak ja za ich czasów. Nawet mój mąż był pod wrażeniem jak minął mu czas podczas zabiegu. Polecam każdemu kto szuka miejsca urządzonego z gustem i zabiegów na najwyższym poziomie.

paulina Fraczek Avatar paulina Fraczek
15 lutego 2023

Serdecznie polecam klinikę, obsługa sympatyczna , wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie. Jeśli boisz się dentystów tak jak ja to miejsce jest dla Ciebie .

Dorota Kowalik Avatar Dorota Kowalik
13 lipca 2023