Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Niewidoczny aparat ortodontyczny

Wygląd tradycyjnych aparatów ortodontycznych sprawia, że wahasz się przed podjęciem decyzji o leczeniu? Na szczęście współczesna stomatologia wypracowała rozwiązania, które nie tylko skutecznie rozwiązują problem wad zgryzu, ale również są całkowicie niewidoczne dla otoczenia. Przekonaj się sam, jak wygląda nowoczesne leczenie ortodontyczne przy wykorzystaniu niewidocznych nakładek Invisalign produkowanych w Stanach Zjednoczonych!

 

Invisalign, czyli…

…nowoczesny aparat ortodontyczny, pozwalający na skuteczne usunięcie wad zgryzu. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż cały proces leczenia jest praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Dzieje się tak, ponieważ Invisalign to specjalne nakładki produkowane z przezroczystego plastiku. Podkreślić należy, że zastosowanie tego rozwiązania w wielu przypadkach skraca cały proces leczenia nawet o kilka miesięcy! Warto również dodać, że aparat Invisalign powinien być zdejmowany podczas posiłków oraz higieny jamy ustnej, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie uzębienia w zdrowiu przez cały czas usuwania wad zgryzu. Wszystko to sprawia, że niewidoczne nakładki są coraz częściej wybieraną metodą leczenia!

 

Zobacz, jak skuteczne jest leczenie przy wykorzystaniu nowoczesnego aparatu Invisalign

Cały proces leczenia rozpoczyna się od przeprowadzenia dokładnej i precyzyjnej diagnostyki, dzięki której lekarz może zaproponować najlepsze rozwiązania. Jeżeli zdecydujesz się na nowoczesny aparat Invisalign, koniecznym będzie pobranie wycisku Twojego uzębienia. Wysyłany jest on do Stanów Zjednoczonych, gdzie możliwe jest dokładne wykonanie niewidocznych nakładek. Po dostarczeniu ich do naszego gabinetu stomatologicznego, otrzymujesz aparat Invisalign do domu. Twoim zadaniem jest noszenie nakładek niemal przez cały czas. Ściągać je należy wyłącznie podczas zabiegów higieny jamy ustnej oraz jedzenia. Każda nakładka powinna być wymieniana po tygodniu jej użytkowania, co sprawia, że będziesz wiedział dokładnie, ile zostało Ci do zakończenia całego procesu leczenia. Stosowanie się do tych zasad pozwala znacząco skrócić trwanie korekcji wad zgryzu nawet o kilka miesięcy. Przekonaj się o tym sam i odwiedź profesjonalną klinikę stomatologiczną.

 

Zaufaj efektywnej metodzie leczenia wad zgryzu!

Nowoczesne aparaty Invisalign zdecydowanie zyskują na popularności. Jednym z powodów jest to, że są one właściwie niewidoczne nawet dla najbliższego otoczenia, ponieważ stworzone są z przezroczystego plastiku. Niewątpliwą zaletą stosowania tego rozwiązania jest fakt, iż możliwe jest ściągnięcie aparatu Invisalign w sytuacji, kiedy to szczególnie koniecznie. Dzięki temu nie będziesz odczuwał żadnego dyskomfortu, a tym samym odzyskasz pewność siebie.

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, zastosowanie aparatu Invisalign w wielu przypadkach skraca cały proces leczenia nawet o kilka miesięcy. Ponadto korekcja wady zgryzu jest niezwykle przewidywalna, ponieważ ilość otrzymanych nakładek odpowiada liczbie tygodni, w których należy stosować to nowoczesne rozwiązanie. Jest to więc metoda, która daje Ci niezwykły komfort podczas całego procesu leczenia ortodontycznego. Nie wahaj się już dłużej i skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci współczesna stomatologia.

 

Co możesz teraz zrobić?

Bagatelizowanie wad zgryzu może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego warto skorzystać z niezwykle estetycznego i skutecznego rozwiązania, jakim jest niewidoczny aparat Invisalign. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer [numer_telefonu_link] . Zrób już dziś swój pierwszy krok, aby odmienić Twoje życie.