Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Terapia łączona Fotona 4D | Pełna procedura

NewLook Clinic
Terapie łączone laserów Nd:YAG i Er:YAG

Unikalne połączenie czterech odrębnych procedur leczenia: ENDOLIFTING® + FRAC3® + PIANO® + SUPERFACIAL™
Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę w NewLook Clinic- zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Co musisz wiedzieć o zabiegu łączonym Fotona 4D?

Jest to bogate połączenie czterech laserowych procedur w jednym zabiegu. Rozwiązanie dedykowane dla aktywnych i wymagających pacjentów, którzy oczekują kompleksowych usług, rozwiązujących wiele problemów podczas jednej wizyty. Jest wskazany dla osób z:

  • tzw. chomikami,
  • rozmytym owalem,
  • drugim podbródkiem,
  • bruzdami nosowo-wargowymi
  • wszelkimi zmarszczkami grawitacyjnymi na twarzy, szyi i dekolcie.

To również idealne rozwiązanie dla osób z licznymi powierzchniowymi przebarwieniami (posłonecznymi, pozapalnymi) czy niedoskonałościami skóry, takimi jak rozszerzone pory. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają skutecznych, ale nieinwazyjnych zabiegów odmładzających.

Fotona 4D to kompleksowy zabieg mający na celu ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek twarzy, wyrównanie koloru, usunięcie przebarwień, ujędrnienie ust. Fotona 4D jest jedynym na świecie laserowym endoliftingiem twarzy. To innowacyjna terapia laserowa wykorzystująca synergiczne działanie dwóch wiązek lasera: Er:Yag oraz Nd:Yag, stosowanych zarówno na zewnętrzne jak i wewnętrzne warstwy skóry (błonę śluzową jamy ustnej - endolifting). Zabieg gwarantuje pełną odnowę kolagenu oraz wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po jednym zabiegu. Etapy:

I. EndoLifting® SMOOTH - wewnętrzna terapia laserowa na śluzówce jamy ustnej [ER:YAG]

Pierwsza część zabiegu polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Precyzyjne działanie nieablacyjnego trybu lasera Er: YAG w trybie SMOOTH® powoduje kurczenie się poluzowanych z wiekiem włókien kolagenowych na całej grubości skóry. Daje natychmiastowe wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, uniesienie policzków, wykonturowanie twarzy dzięki zwiększeniu napięcia skóry. Ponieważ błona śluzowa wewnątrz jamy ustnej jest cały czas nawilżona, procedura jest bezbolesna.

II. Frac3® - nieablacyjne, laserowe fotoodmładzanie skóry twarzy [ND:YAG]

Polega na trójwymiarowym ujędrnianiu skóry za pomocą lasera Nd: YAG. W unikatowej procedurze FRAC3® światło lasera bezinwazyjnie przechodzi przez naskórek i tworzy w całym przekroju skóry mikrouszkodzenia termiczne. Punkty te stają się centrami regeneracji i produkcji nowego kolagenu. W rezultacie skóra zagęszcza się i napina w trzech wymiarach. Lifting FRAC3® obejmuje wiele poziomów skóry, od naskórka po skórę właściwą.

III. PIANO® - termolifting laserowy skóry: Nieablacyjny Lifting Smooth + SmoothEye laserowy lifting powiek [ER:YAG]

Najdłuższy impuls lasera Nd: YAG napina duże powierzchnie skóry, a jego siła dociera aż do tkanki podskórnej. Terapeutyczne ciepło ok. 42 stopni Celsjusza oddziałuje liftingująco na skórę właściwą i powieź mięśniową, na poziomie której pracują chirurdzy plastycy, bez urazów termicznych. To najgłębszy nieinwazyjny termiczny lifting laserowy na rynku.

IV. SupErfacial® - peeling laserowy skóry [ER:YAG]

Najdłuższy impuls lasera Nd: YAG napina duże powierzchnie skóry, a jego siła dociera aż do tkanki podskórnej. Terapeutyczne ciepło ok. 42 stopni Celsjusza oddziałuje liftingująco na skórę właściwą i powieź mięśniową, na poziomie której pracują chirurdzy plastycy, bez urazów termicznych. To najgłębszy nieinwazyjny termiczny lifting laserowy na rynku.

 

Efekty? Gładka pełna blasku skóra bez zmarszczek i bruzd.

 

 

 

 

Fotona 4D - laserowy lifting i endolifting twarzy
Cena Standard Nowa Cena
Promocyjna
Zyskujesz
pełna procedura na twarz 2 500,00 zł 1 500,00 zł 1 000,00 zł
pełna procedura na twarz i szyję 3 200,00 zł 1 900,00 zł 1 300,00 zł
pełna procedura na twarz, szyję i dekolt 4 200,00 zł 2 500,00 zł 1 700,00 zł
Fotona 4D + SmoothEye (laserowy lifting powiek)
Cena Standard Nowa Cena
Promocyjna
Zyskujesz
pełna procedura na twarz 3 000,00 zł 1 800,00 zł 1 200,00 zł
pełna procedura na twarz i szyję 4 000,00 zł 2 200,00 zł 1 800,00 zł
pełna procedura na twarz, szyję i dekolt 5 000,00 zł 2 800,00 zł 2 200,00 zł

Czy należy wykonać serię?
Liczbę zabiegów dostosowujemy do stanu skóry pacjenta. Dla utrzymania ciągłości efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu raz w roku.