Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Leczenie trądziku, rumienia, blizn potrądzikowych

NewLook Clinic
Laserowe leczenie trądziku i blizn potrądzikowych

Zabieg polegający na laserowym, bezinwazyjnym i bezbolesnym zamykaniu naczynek, usuwaniu pajączków i przebarwień.
Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę w NewLook Clinic- zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Laserowa usuwanie trądziku

W walce z aktywnymi formami trądziku skuteczne okazują się lasery Nd: YAG o długości fali 1064 nm. Mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Światło Nd: YAG bezpiecznie i całkowicie bezinwazyjnie przenika do skóry, gdzie: selektywnie niszczy nadaktywne gruczoły łojowe, zmniejsza ryzyko rozwoju nowych stanów zapalnych, przyspiesza gojenie, niszczy bakterie p.acnes bytujące wokół oraz bezpośrednio w mieszkach włosowych. Kolejna korzyść jest taka, że Nd: YAG stymuluje przebudowę kolagenu, co jest ważne w profilaktyce blizn potrądzikowych.

 

Jak skutecznie leczyć trądzik? Laser Fotona niszczy skupiska bakterii, likwiduje istniejące stany zapalne, usuwa blizny potrądzikowe. Laserowe leczenie trądziku różowatego, rumienia. Jak skutecznie leczyć trądzik? Laser Fotona niszczy skupiska bakterii, likwiduje istniejące stany zapalne, usuwa blizny potrądzikowe. Laserowe leczenie trądziku różowatego, rumienia.

Jak skutecznie leczyć trądzik? Laser Fotona niszczy skupiska bakterii, likwiduje istniejące stany zapalne, usuwa blizny potrądzikowe. Laserowe leczenie trądziku różowatego, rumienia.

Laser na blizny potrądzikowe

Gdy trądzik został pokonany, ale pozostawił po sobie blizny, także sięgamy po laseroterapię. Fotona oferuje tutaj uzupełniający zabieg laserowy oparty na precyzyjnej i delikatnej procedurze resurfacingu skóry z wykorzystaniem wiązki Er: YAG. Laser delikatnie odparowuje mikronowe warstwy tworzące blizny potrądzikowe i odkrywa zdrową, nieuszkodzoną skórę. Laserowy resurfacing to szybka i przede wszystkim bezpieczna procedura. W przeciwieństwie do peelingów chemicznych i dermabrazji, pozwala na precyzyjną kontrolę głębokości penetracji.