fbpx

Stomatologia Estetyczna

Stomatologia estetyczna Lublin

Badania potwierdzają, że jedną z pierwszych rzeczy, na jaką zwracamy uwagę, jest przede wszystkim uśmiech. Nie dziwi więc wcale, iż coraz więcej Pacjentów udaje się do gabinetu stomatologicznego w celu poprawy wyglądu swojego uzębienia. Współczesna stomatologia estetyczna dostarcza niezwykle skuteczne rozwiązania, które w nieinwazyjny sposób odmieniają uśmiechy Pacjentów. W klinice stomatologicznej NewLook Clinic spełniamy marzenia o pięknym i zdrowym uzębieniu.

Czym jest stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to jeden z działów stomatologii, którego głównym zadaniem jest poprawa estetyki uzębienia. W tym celu stosuje się zabieg wybielania, licówki lub specjalne wypełnienia inlay oraz onlay. Dzięki tym metodom możliwa jest zmiana barwy, kształtu, a nawet długości zębów.

W naszej klinice stomatologicznej niezwykle dużą wagę przykładamy do zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, ponieważ bardzo dobrze wiemy, że piękny uśmiech potrafi odmienić życie. Jak to możliwe? Okazuje się, że wielu Pacjentów z powodu nieestetycznego uzębienia boryka się z wieloma problemami. I tak przebarwione zęby mogą być powodem wstydu, który z kolei prowadzi do wycofania się z życia towarzyskiego. Dla niektórych osób może to być również poważny problem w życiu zawodowym, kiedy praca Pacjenta opiera się w głównej mierze na kontakcie z drugim człowiekiem.

Stomatologia estetyczna dostarcza metody, które pozwalają osiągnąć znakomite efekty w całkowicie nieinwazyjny sposób. Dzięki temu Pacjent zyskuje pełen komfort podczas wykonywania zabiegu. W naszej klinice oferujemy wszystkie najważniejsze zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Przeprowadzamy wybielanie zębów metodą nakładkową, zakładamy porcelanowe licówki oraz stosujemy estetyczne wypełnienia inlay i onlay.

Poznaj naszych ekspertów

Poznaj nasz zespół ekspertów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

lek. stom. Urszula Zaremba

protetyka, implantologia, chirurgia

Właścicielka NewLook Clinic. Lekarz stomatolog z długoletnią praktyką w leczeniu zachowawczym i protetyce. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie ze specjalizacją w zakresie stomatologii ogólnej. Jej zawodową pasją jest chirurgia. Regularnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności oraz – z myślą o Pacjentach – wdraża innowacyjne technologie i bezbolesne metody leczenia zębów. Jako dentysta pracuje z pasją, a Pacjenci cenią ją za spokój, delikatność, pogodne usposobienie i zawsze życzliwy uśmiech.

lek. stom. Elżbieta Bandurak

endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Staż i doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach we Wrocławiu, współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. W 2015r. odbyła szkolenie podyplomowe w dziedzinie endodoncji, a na egzaminie końcowym zaprezentowała swoje przypadki kliniczne. Czerpie ogromną satysfakcję z pracy zawodowej. Prywatnie pasjonatka sportów wodnych i zimowych.

Lek. stom. Marcin Przegaliński

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, odbył staż kliniczny na Uniwersytetach w Würzburgu i we Lwowie. Pan doktor skupia się przede wszystkim na leczeniu kanałowym przy użyciu mikroskopu, podejmując się skomplikowanych przypadków w postaci usuwania złamanych narzędzi, zamykania perforacji lub udrażniania kanałów. Oprócz tego zajmuje się także mikroskopową stomatologią estetyczną oraz odbudowami uwzględniającymi zasady biomimetyki, a także mikrochirurgią, chirurgią periodontologiczną, chirurgią plastyczną przyzębia czy implantoprotetyką.

Lek. stom. Damian Snopek

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Podczas codziennej praktyki skupia się na stomatologii zachowawczej oraz estetycznej odbudowie ubytków przy pomocy materiałów kompozytowych. Praca jest wielką pasją naszego eksperta, dlatego też ciągle poszerza swoją wiedzę podczas różnych kursów lub szkoleń.

Lek. stom. Natalia Węglarz 

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej, ciągle poszerza swoje kompetencje podczas krajowych i międzynarodowych zjazdów naukowych, kongresach czy szkoleniach. W naszej klinice dr Węglarz zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz estetyczną odbudową ubytków po leczeniu kanałowym, wykorzystując najnowsze techniki i procedury lekarskie.

Zapisz się na konsultacje
Wypełnij i wyślij poniższy formularz:  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  W jaki sposób spełniamy marzenia o pięknym i białym uśmiechu?

  Wybielanie

   

  Przebarwienia zębów mogą być wynikiem wielu czynników. I tak bardzo często za zmianę koloru uzębienie odpowiadają różnego rodzaju produkty barwiące, np. buraki, jagody czy wino. Z nieestetycznymi przebarwieniami zębów bardzo często borykają się Pacjenci, którzy palą papierosy. Aby odzyskać śnieżnobiały uśmiech, wykonuje się wybielanie. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, ponieważ nie wnika w tkanki zęba. Warto również dodać, że przed wybielaniem wykonywane są zabiegi higienizacyjne, które znacząco poprawiają stan uzębienia.

   

  Niezwykle chętnie wybieranym przez Pacjentów rozwiązaniem jest wybielanie metodą nakładkową. Leczenie w tym wypadku rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, w trakcie której lekarz przeprowadza dokładną diagnostykę. Następnie pobierany jest wycisk uzębienia Pacjenta. Pozwala on na wykonanie indywidualnie dopasowanych nakładek. Po ich wyprodukowaniu Pacjent zapraszany jest do gabinetu stomatologicznego. To wtedy otrzymuje pełen zestaw nakładek oraz specjalny preparat wybielający. Od tego momentu całe leczenie przenosi się do domu. Pacjent codziennie nanosi na nakładki preparat wybielający, a następnie zakłada je na noc. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach. Leczenie nie trwa zazwyczaj dłużej niż 2 tygodnie. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwości stałej kontroli efektów przez Pacjenta.

  Licówki porcelanowe

   

  Licówki to trwałe, odporne na ścieranie, cienkie płatki, przyklejane na przednią powierzchnię zębów. Pozwalają skorygować kształt, wielkość oraz barwę zęba. Dzięki licówkom może zostać również zlikwidowana diastema. Jest to rozwiązanie, które bezboleśnie i szybko rozwiązuje problemy związane z nieestetycznymi zębami. Licówki pozwalają na osiągnięcie niezwykle estetycznych oraz trwałych efektów.

   

  W klinice stomatologicznej NewLook Clinic zawsze stawiamy na sprawdzone metody, dlatego też wykorzystujemy licówki porcelanowe. Cechują się one wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Pozwala to Pacjentowi długo cieszyć się wspaniałymi efektami. Ponadto zastosowany materiał jest całkowicie kompatybilny z tkankami zęba, dzięki czemu zabieg ten cechuje się niezwykle wysoką skutecznością. Warto również podkreślić, że wykorzystanie porcelany do produkcji licówek sprawia, że są one właściwie nie od odróżnienia z naturalnymi zębami Pacjenta.

   

  Estetyczne wypełnienia inlay i onlay


  Estetyczne wypełnienia inlay oraz onlay są to nakłady koronowe, które wykonuje się z porcelany. Są to właściwie odbudowy protetyczne, które odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i estetyką. Wypełnienia inlay oraz onlay zaleca się przede wszystkim w przypadku, kiedy ząb posiada znaczne ubytki powstałe na wskutek uszkodzenia mechanicznego lub rozległej próchnicy. Dzięki temu możliwe jest zrekonstruowanie naturalnego wyglądu zęba, co sprawia, że Pacjenci niezwykle chętnie korzystają z tego rozwiązania. Warto również dodać, że wypełnienia te są niezwykle odporne na różnego rodzaju efekty ścierania. Pozwala to na długie cieszenie się z pięknego i naturalnie zrekonstruowanego uśmiechu!

  Biżuteria nazębna

   

  W NewLook Clinic oferujemy rozwiązanie, które pozwala w niecodzienny sposób upiększyć uśmiech Pacjenta. Założenie biżuterii nazębnej jest metodą pozwalająca na nietypową zmianę wizerunku. Rozwiązanie to estetycznie podkreśla piękne uzębienie Pacjenta. W naszej klinice stomatologicznej zawsze zwracamy uwagę na to, aby uzyskać perfekcyjne efekty, dlatego też zawsze zakładamy wyłącznie najwyższej jakości kamienie szlachetne Swarovskiego, przyjazne dla organizmu i atrakcyjne wizualnie. Co ważne, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i odwracalny. Założenie biżuterii nazębnej w żaden sposób nie uszkadza szkliwa, tym samym proces nakładania kamieni szlachetnych jest bezbolesny oraz nieinwazyjny. Warto również podkreślić, że zabieg jest niezwykle krótki – trwa dosłownie kilka minut!

   

  Umów się na wizytę!

  Mamy świadomość, że estetyka uśmiechu jest współcześnie niezwykle ważna. Dlatego w NewLook Clinic oferujemy szereg zabiegów, które  mają na celu spełnienie marzenia Pacjentów o pięknym i zdrowym uzębieniu. Wykorzystywane przez nas metody są nie tylko skuteczne, ale również bezbolesne. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 50 450 61 06

  Przeczytaj najczęstsze pytania o stomatologią estetyczną

  Wybielanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ podczas zabiegu nie dochodzi do ingerencji w strukturę zęba. Ponadto przed wybielaniem wykonywana jest gabinetowa higienizacja jamy ustnej, co pozwala skutecznie ochronić zęby.

  Niezwykle ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza, ponieważ wtedy można przez dłuższy czas utrzymać efekty wybielania. Warto również zrezygnować ze spożywania produktów barwiących, które mają zgubny wpływ na kolor uzębienia. Stosowanie białej diety oraz prawidłowa higiena jamy ustnej pozwalają cieszyć się efektami wybielania nawet przez 2 lata!

  Nie wolno narażać licówek na zbyt duże przeciążenia, ponieważ może to doprowadzić do ich uszkodzenia. Warto również stosować się do białej diety, czyli nie spożywać produktów barwiących. Jednak zawsze najważniejsze są codzienne zabiegi higienizacyjne, dzięki którym przez długi czas można cieszyć się pięknymi efektami licówek.

  Stomatologia NewLook Clinic

  wysoko oceniany gabinet

  Urszula Zaręba - ZnanyLekarz.pl
  Tymodental
  4.0
  Based on 4 reviews
  powered by Facebook
  Piotr Niwiński
  Piotr Niwiński
  2020-01-15T20:10:17+0000
  Nie polecam, mój syn na wizycie dostał znieczulenie w zastrzyku po którym dostał dużo bolesnych aft.
  Damian Sulowski
  Damian Sulowski
  2019-09-30T06:11:36+0000
  Serdecznie polecam !!! Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem, którego strasznie się bałem. Mega profesjonalne... podejście, nic nie bolało, cierpliwe i fachowe wytłumaczenie tematu. Bardzo miłe i piękne Panie !!!!read more
  Katarzyna Bednarz
  Katarzyna Bednarz
  2018-03-17T14:38:09+0000
  NewLook Clinic - Dentysta Lublin
  4.7
  Based on 26 reviews
  powered by Google
  Justyna S
  Justyna S
  12:15 02 Jun 20
  Od lat chodziłam do doktor Urszuli. Wspaniała kobieta, leczenie zawsze przebiegało bez komplikacji, a wyrywanie... ósemek zajmowało doktor dosłownie 2 minuty, zupełnie bezboleśnie! Dzisiaj trafiłam do Tymodental z przekonaniem, że czeka mnie jak zwykle leczenie kanałowe. Trafiłam do doktor Elzbiety. Mam panicznym lek przed stomatologiem. Mimo tego lęku doktor rozluźniała atmosferę, a jej zapewnienia, że nie będzie bolało się sprawdziły! Bardzo profesjonalne podejście. Koniec końców doktor uratowała mojego zęba od leczenia kanałowego! Jestem pod ogromnym wrażeniem!czytaj więcej
  Katarzyna Chmielik
  Katarzyna Chmielik
  00:50 15 Mar 20
  Gdybym mogla to dalabym 0 gwiazdek, bo to w jaki sposób ta klinika obchodzi sie ze swoimi pacjentami jest nie do... przyjęcia. Do samego leczenia nawet nie doszło wiec na ten temat nie mam opinii. Panie z gabinetu, gdy tylko usłyszą, ze pacjent jest z zagranicy, odrazu zakładają, ze go stać i cenę leczenia podwajają. Pani doktor zaproponowała mi cenę około 1300zl za ponowne leczenie kanałowe, gdzie cena na stronie jest prawie o polowe mniejsza. Ja rozumiem, ze dochodzi koszt odbudowy zeba, ale nie jest możliwe, aby był on tak wysoki. Mimo wszystko, byłam w stanie zapłacić ile trzeba, gdyz zależało mi na czasie. W dzień wizyty godzine przed, dostałam telefon od pani recepcjonistki/asystentki - nie wiem kim ta pani dokładnie była, z wiadomością, ze wizyta raczej sie nie odbędzie, bo korona wirus i oni wszystko zamykają na juz. Po chwili rozmowy jednak usłyszałam, ze wizyta ostatecznie może sie odbyć, wiec wsiadłam w samochód i pojechałam na miejsce - jako ze mieszkam poza Lublinem dojazd na miejsce zajął mi dłużej niz panie sie chyba spodziawaly, gdyz jak tylko dotarłam na miejsce dostałam kolejny telefon od pani recepcjonistki, ze z przykrością (której na pewno nie bylo słychać w jej tonie głosu) informuje mnie ze gabinet został zamknięty i nikogo nie wpuszczają. Poprosiłam wiec do telefonu pania doktor, ktora miała czelność powiedzieć mi, ze jest to w moim interesie, zeby zadzwonić dzień wcześniej i zapytac, czy wizyta na pewno sie odbędzie. Dodam jeszcze, ze wieczorem 2 dni przed wizyta dostałam email potwierdzający wizytę, dlatego tez nie dzwoniłam i nie pytałam, bo byłam przekonana, ze jeśli byłyby jakieś wątpliwości, emaila potwierdzającego bym nie dostała. Korona wirus nie zaczął sie w dzień mojej wizyty, była mozliwosc przewidzenia sytuacji i odwolania wizyty wcześniej. Jednak jak widać dla Tymodental liczą sie pieniądze, a nie ludzie. NIE POLECAM! Jest w Lublinie wiele innych dobrych gabinetów stomatologicznych, ktore nie patrza tylko i wylacznie na zysk.czytaj więcej
  Kamil Dziurda
  Kamil Dziurda
  06:06 20 Feb 20
  Jestem zachwycony pełnym profesjonalizmem z jakim pani dr podeszła do mnie podczas wizyty. Z czystym sumieniem mogę... polecić Tymodental - ja na pewno będę tu wracał.czytaj więcej
  Rojza G
  Rojza G
  10:22 18 Feb 20
  Fantastyczne miejsce na mapie Lublina ! Przesympatyczny i mega profesjonalny zespół dentystyczny. Uśmiechnięta... obsługa pomoże w każdym problemie. Bardzo polecam👏❣️czytaj więcej
  Paweł Puliński
  Paweł Puliński
  10:09 18 Feb 20
  Moją wizytę u dentysty spowodowała obecność pierwszych zalążków próchnicy i dzięki poleceniu przez znajomą... wybór padł właśnie na Tymodental. Trafilem na fotel do Pani dr Bandurak i nie wiem czy tego dnia był gdzieś w Lublinie lepszy fotel 😁Pełen profesjonalizm w połączeniu z niesamowicie życzliwym podejściem do mnie jako pacjenta, dodatkowo nacechowanym wielką cierpliwością i wyrozumiałością, sprawiają że bez żadnego cienia wątpliwości, w przypadku pojawienia się w przyszłości jakichkolwiek problemów z moim uzębieniem (oby nie!), Tymodental będzie bez chwili namysłu moim pierwszym wyborem. Gorąco polecam!czytaj więcej
  Aleksandra Szurek
  Aleksandra Szurek
  09:50 18 Feb 20
  Bardzo polecam, ukłucia znieczulenia niemal nie czuć, bezbolesne leczenie, profesjonalne wykończenie, nie widać,... że mam jakiekolwiek wypełnienie na przednim zębie:)czytaj więcej
  Artur Urbański
  Artur Urbański
  20:49 08 Feb 20
  Pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem z wielkim bólem podczas delegaci. Zaskoczyło mnie... wyposażenie i profesjonalne podejście. Dziewczyny mają złote ręce w Lubuskim sporo mogli by się nauczyć od nich 🙂czytaj więcej
  Lidia Ludka
  Lidia Ludka
  19:58 06 Feb 20
  Nie polecam ceny z kosmosu a jakoś daje dużo do życzenia!
  Zofia Skrzypczak
  Zofia Skrzypczak
  21:45 05 Feb 20
  Niestety nie mogę polecić tego gabinetu...Pani Elżbieta chciała mi leczyć zdrowego zęba kanalowo za bagatela 1100... zł.. Nie wiem o co w tym wszystkim chodziło czy to błąd czy chęć wzbogacenia się. Jestem strasznie rozczarowana..Nie macie moich danych bo to nie jest moje prawdziwe nazwisko. Nie muszę tutaj podawać swoich danych kontaktowych. Sytuacja wyglądała tak, że poszłam do innego dentysty ze względu na to, że nie mogłam sobie pozwolić na taki koszt leczenia a w innym gabinecie dentysta był zdziwiony po co mi kanałowe na tego zęba a rośnie mi jedynie ósemka i stąd ten dyskomfort...czytaj więcej
  Dawid Pastuszak
  Dawid Pastuszak
  15:32 28 Dec 19
  Pełen Profesjonalizm Mialem Robiona odbudowę zęba wraz z leczeniem kanalowym. Na drugi dzień zero bólu .Ząb... jak nowy . POLECAMczytaj więcej
  Konrad Wesołowski
  Konrad Wesołowski
  20:13 22 Nov 19
  Bardzo profesjonalni i mili dentyści. Sprzęt najwyższej jakości. I ceny mniejsze niż za średnie usługi tego typu... (wiem z doświadczenia).czytaj więcej
  Agata Grzesiak
  Agata Grzesiak
  13:44 15 Nov 19
  Leczę zęby u Pani Urszuli i wykazała się doświadczeniem zawodowym np. jeśli chodzi o tzw zęby mądrości,... dzisiaj wykonywała mi zabieg wyrwania górnej ósemki i samo wyrywanie trwało niecałe 2 minuty, widać że pani doktor ma doświadczenie, pewne ruchy i po prostu wie co robi. Napewno będę kontynuować leczenie i polecę innym 🙂czytaj więcej
  Dawid Jacewski
  Dawid Jacewski
  13:03 07 Mar 18
  Nowoczesny sprzęt i świetnie przygotowana kadra - bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam!
  Następne Opinie