fbpx

Cennik usług dentystycznych Lublin

Cennik stomatolog Lublin

W NewLook Clinic kompleksowo zajmujemy się zdrowiem jamy ustnej, dzięki czemu uzyskujemy znakomite efekty. W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi z różnych dziedzin stomatologii, co pozwala skutecznie rozwiązać każdy problem. Zawsze dostosowujemy metody leczenia do indywidualnych uwarunkowań Pacjenta.

Decydując się na leczenie w NewLook Clinic, zyskujesz gwarancję, że za zdrowie Twojego uśmiechu odpowiadają eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer +48 50 450 61 06

Konsultacja lekarska

Konsultacja pierwszorazowa 100 zł
Komplet zdjęć RTG (punktowe+panoramiczne) 150 zł

Przeprowadzenie dokładnej diagnostyki pozwala precyzyjnie rozpoznać problem, z jakim boryka się Pacjent. Jest to swojego rodzaju podstawa całego leczenia, ponieważ to dzięki temu etapowi lekarz może zaproponować najlepsze metody. Podczas wizyty konsultacyjnej nasz ekspert przeprowadza z Pacjentem dokładny wywiad, w trakcie którego może on podzielić się wszystkimi obawami, a także przedstawić swoje oczekiwania. Na tym etapie ekspert przygotowuje również wstępny plan leczenia i kosztorys.

Implanty

Korona na implancie  (cena z implantem)od 3 200 zł
Most na 2 implantach (cena z implantami)od 4 500 zł

Utrata uzębienia może przysparzać wiele problemów. Dlatego w takim wypadku zaleca się przeprowadzenie leczenia implantologicznego, które polega na wszczepieniu implantów, czyli małych tytanowych śrubek, w miejsce po utraconych korzeniach. To właśnie na nich możliwe jest zamocowanie korony, mostu lub protezy zębowej, co pozwala usunąć problem pojedynczej luki, kilku braków zębowych albo utraty wszystkich zębów. Leczenie to charakteryzuje się niezwykle wysoką skutecznością i pozwala w konsekwencji przywrócić piękny uśmiech oraz pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

Korony i mosty

Korona porcelanowa na własnym zębie od 700 zł
Korona pełnoceramiczna porcelanowa od 1 500 zł
Alternatywa
Korona na implancie (cena z implantem) od 3 200 zł

Do odbudowy pojedynczego zęba stosuje się korony protetyczne. Mogą one być mocowane na implantach lub na zębach, co pozwala uzyskać trwałe i estetyczne efekty. Mosty z kolei to rozwiązanie stosowane w przypadku kilku braków zębowych obok siebie. Ta odbudowa protetyczna mocowana jest na implantach lub na naturalnych zdrowych zębach. Przeprowadzenie leczenie przy wykorzystaniu tych rozwiązań pozwala zrekonstruować estetykę uśmiechu, a także przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

Protezy

Proteza akrylowa700 zł
Proteza szkieletowa1 500 zł
Alternatywa
Proteza elastyczna1 500 zł

U Pacjentów borykających się z rozległymi brakami w uzębieniu lub całkowitym bezzębiem zaleca się zamocowanie protez. Są to niezwykle estetyczne odbudowy protetyczne, dzięki którym możliwe jest przywrócenie pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. Przeprowadzenie pełnego leczenia protetycznego pozwala Pacjentom diametralnie odmienić życie. W NewLook Clinic stosujemy różnego rodzaju rozwiązania, przez co zawsze możemy uzyskać najlepsze efekty.

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów  od 800 zł
Licówka porcelanowa 1 300 zł
Alternatywa
Licówka pełnoceramiczna 1 200 zł

Wszelkie badania pokazują, że uśmiech jest w głównej mierze odpowiedzialny za zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Nie dziwi więc, że stomatologia estetyczna zdecydowanie zyskuje na popularności. W jej ramach wykonywane jest wybielanie, czyli zabieg pozwalający na zmianę barwy uzębienie nawet o kilka odcieni. Nowoczesnym rozwiązaniem coraz częściej stosowanym są licówki, czyli małe porcelanowe płatki, które mocowane są do przedniej części zębów. Pozwalają one na zmianę barwy, kształtu oraz długości zęba, dzięki czemu możliwe jest znaczne poprawienie estetyki uśmiechu.

Profilaktyka

Skaling150 zł
Piaskowanie100 zł
Alternatywa
Kompleksowa higienizacja250 zł

W celu zachowania zdrowia jamy ustnej należy regularnie, co najmniej raz na pół roku, uczęszczać na zabiegi higienizacyjne. To właśnie one pozwalają skutecznie obronić uzębienie przed pojawieniem się próchnicy lub paradontozy, które z kolei mogą prowadzić do wypadnięcia zębów. W naszej klinice przeprowadzamy profesjonalne zabiegi profilaktyczne, dzięki którym Pacjenci mogą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długi czas.

Zapisz się na konsultacje
Wypełnij i wyślij poniższy formularz:  Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.

  Stomatologia zachowawcza

  Wypełnienieod 100 zł
  Leczenie kanałoweod 350 zł
  Alternatywa
  Odbudowa zęba na wkładzie z włókna szklanegood 300 zł

  Próchnica jest jedną z najczęstszych chorób uzębienia, która może prowadzić do różnych problemów. Aby temu zapobiec, konieczne jest przeprowadzenie leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej, której celem jest usunięcie zmian chorobowych. Do wypełnienia ubytków próchnicowych wykorzystujemy plomby światłoutwardzalne, które pozwalają na uzyskanie trwałych efektów. Stosujemy również nowoczesne rozwiązanie, jakim są wypełnienia Inlay i Onlay.

  Chirurgia stomatologiczna

  Bezbolesne usunięcie zębaod 100 zł
  Chirurgiczne usunięcie zębaod 300 zł
  Alternatywa
  Usunięcie zęba mądrościod 300 zł

  Niektóre przypadki wymagają przeprowadzenia zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. W naszej klinice przeprowadzamy bezbolesne usuwanie ósemek. Wykonujemy również zabiegi, których celem jest odbudowanie utraconej tkanki kostnej, co  w konsekwencji pozwala przeprowadzić leczenie implantologiczne. Dzięki temu możemy zrekonstruować utracone uzębienie oraz przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

  Stomatologia dziecięca

  Wizyta adaptacyjna60 zł
  Wypełnienie zęba mlecznego100 zł
  Alternatywa
  Usunięcie zęba mlecznego100 zł

  Wielu Pacjentów boryka się z problemem dentofobii, czyli niemal paraliżującym strachem przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, którego przyczyną są nieprzyjemne doświadczenia z dzieciństwa. Mamy tego pełną świadomość, dlatego szczególną wagę przykładamy, aby wszystkie chwile spędzone w NewLook Clinic były niezwykle przyjemne. Zawsze zalecamy, aby pierwsza wizyta dziecka w naszej klinice odbyła się w ramach wizyty adaptacyjnej, dzięki której możliwe jest stworzenie niezwykle pozytywnych wrażeń, przez  co mały Pacjent będzie chętniej wracał do gabinetu stomatologicznego. W ten sposób można zapobiec pojawieniu się poważnych problemów w przyszłości. 

  Stomatologia dziecięca

  Wizyta adaptacyjna

  Wypełnienie zęba mlecznego

  Alternatywa

  Usunięcie zęba mlecznego

  60 zł

  100 zł

   

  100 zł

  Wielu Pacjentów boryka się z problemem dentofobii, czyli niemal paraliżującym strachem przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, którego przyczyną są nieprzyjemne doświadczenia z dzieciństwa. Mamy tego pełną świadomość, dlatego szczególną wagę przykładamy, aby wszystkie chwile spędzone w TymoDental były niezwykle przyjemne. Zawsze zalecamy, aby pierwsza wizyta dziecka w naszej klinice odbyła się w ramach wizyty adaptacyjnej, dzięki której możliwe jest stworzenie niezwykle pozytywnych wrażeń, przez  co mały Pacjent będzie chętniej wracał do gabinetu stomatologicznego. W ten sposób można zapobiec pojawieniu się poważnych problemów w przyszłości. 

  klinika stomatologiczna lublin

  10 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim wybierzesz swojego dentystę