Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Zadbaj o swój śnieżnobiały uśmiech

Nieestetyczne przebarwienia zębów nie pozwalają Ci spać? Wstydzisz się szeroko uśmiechać? A może po prostu chcesz dobrze czuć się z własnym uzębieniem? Bez wątpienia zainteresuje Cię rozwiązanie, jakie przynosi współczesna stomatologia. Przekonaj się sam, jak wybielanie może odmienić Twoje życie!

 

Dlaczego zęby zmieniają kolor?

Zmiana barwy uzębienia jest zjawiskiem naturalnym. Okazuje się bowiem, że wraz z upływem czasu zęby ciemnieją. Jednak największy wpływ na zmianę barwy uzębienia mają różnego rodzaju produkty spożywcze, które powodują niezwykle nieestetyczne przebarwienia. I tak za utratę śnieżnobiałego uśmiechu odpowiedzialne są między innymi borówki, marchewki czy jagody. Podobnie nie najlepszy wpływ na kolor zębów mają kawa czy wino. Warto również podkreślić, że palenie papierosów jest w dużej mierze odpowiedzialne za nieestetyczne przebarwienia uzębienia. W takich wypadkach skutecznym rozwiązaniem pozostaje zabieg wybielania. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku, kiedy za zmianę barwy uśmiechu odpowiadają choroby. W takim wypadku konieczne jest przeprowadzenie dokładnej diagnostyki, dzięki której możliwe jest ustalenie przyczyny i zastosowanie całościowego leczenia.

 

Jak można usunąć problem przebarwionych zębów?

Jeżeli nie jesteś zadowolony z koloru swojego uzębienia, koniecznie udaj się do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, w którym zostaną Ci zaproponowane najlepsze metody leczenia. W celu osiągnięcia śnieżnobiałego uśmiechu często stosowanym rozwiązaniem jest wybielanie nakładkowe. Jeden z początkowych etapów leczenia polega na pobraniu wycisku uzębienia, dzięki czemu możliwe jest stworzenie odpowiednich, indywidualnie dopasowanych nakładek do zębów. Po ich wyprodukowaniu konieczne jest odwiedzenie gabinetu stomatologicznego. W trakcie wizyty otrzymasz cały zestaw nakładek wraz ze specjalnym preparatem wybielającym. Nakładki należy zakładać na zęby codziennie na noc. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach, a cały proces leczenia nie trwa dłużej niż 2 tygodnie. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że to od Ciebie wyłącznie zależy, jakie efekty wybielania osiągniesz. Ponadto stosowanie tej metody nie sprawia nadwrażliwości zębów. Dlatego jest to tak chętnie wybierane rozwiązanie. Przekonaj się sam, jak niezwykle skuteczną metodą jest wybielanie nakładkowe i odwiedź nasz gabinet stomatologiczny.

 

Co zyskujesz?

Posiadanie pięknego i śnieżnobiałego uśmiech jest niezwykle ważne, bo to właśnie od niego w dużej mierze zależy, jakie zrobimy pierwsze wrażenie. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na wybielanie nakładkowe, dzięki któremu można zmienić kolor uzębienia nawet o kilka odcieni. W ten sposób możesz odzyskać utraconą pewność siebie i radość z życia. Już nigdy więcej nie pojawi się wstyd przed uśmiechaniem się spowodowany nieestetycznymi przebarwieniami na zębach. To właśnie posiadanie pięknego i białego uśmiechu pozwala w końcu cieszyć się pełnią życia.

 

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli borykasz się z nieestetycznymi przebarwieniami na zębach, nie zwlekaj – udaj się do profesjonalnego gabinetu, w którym przeprowadzone zostanie wybielanie. To właśnie dzięki niemu będziesz w stanie cieszyć się w końcu pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer [numer_telefonu_link]