Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Lek. stom. Elżbieta Bandurak

Właścicielka kliniki Newlook Clinic Elżbieta Bandurak ze specjalizacją: endodoncja, stomatologia estetyczna małoinwazyjna, medycyna estetyczna.

lek. stom. Elżbieta Bandurak

Endodoncja, stomatologia estetyczna małoinwazyjna, medycyna estetyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Staż i doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach we Wrocławiu, współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. 

W 2015r. odbyła szkolenie podyplomowe w dziedzinie endodoncji, a na egzaminie końcowym zaprezentowała swoje przypadki. Ukończyła Practiculum Implantologiczne roczny  program aby w 2019 zdać egzamin ciesząc się i rozpoczynając  przygodę z implantologia. W 2021 roku ukończyla roczna szkole podyplomowa broniąc się pisząc pracę o zastosowaniu laserów w medycynie estetycznej. W 2021 jednocześnie uczestnicząc w  5 modulowym  programie Okluzja wg koncepcji Slavicka, pragnąc pomóc pacjentom najbardziej cierpiącym z problemami stawowymi. Ciągle się ucząca, której wiecznie mało wiedzy... uwielbiająca być w harmonii i jednocześnie samej jej szukając znowu wchodząc głębiej w głowę czyli psyche... Prywatnie szczęśliwa mężatka, matka 3 cudownych dzieci:) Wdzięczna za Zdrowie i Najbliższych. Pasjonatka sportów wodnych i zimowych, amatorka fotografii 😉

Elżbieta Bandurak to utalentowana dentystka, której pasja do stomatologii zakorzeniona jest głęboko w rodzinnej tradycji. Jej matka, Urszula Zaremba, jest cenioną stomatologiem od wielu lat i ma ogromne grono stałych Klientów. To właśnie pod jej skrzydłami Elżbieta zdobywała pierwsze doświadczenia w fascynującym świecie dentystyki.

Dd najmłodszych lat stomatolog Elżbieta Bandurak przejawiała zainteresowanie pracą matki. Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała w małym gabinecie stomatologicznym na ulicy Krężnickiej w rodzinnym Lublinie. Tam, pod czujnym okiem matki, uczyła się nie tylko technik dentystycznych, ale także wartości, jakimi kieruje się w pracy z pacjentami, by pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Z biegiem lat doktor Elżbieta nie tylko doskonaliła swoje umiejętności, ale również zdobywała nową wiedzę i śledziła najnowsze trendy w dziedzinie stomatologii. Zafascynowana ideą leczenia bez bólu, zdecydowała się na spełnienie swojego marzenia – otwarcie własnej kliniki stomatologicznej. Jej ambicją było stworzenie miejsca, gdzie pacjenci będą mogli doświadczyć profesjonalnej opieki, jednocześnie czując się komfortowo i bezpiecznie.

Elżbieta Bandurak postanowiła rozbudować niewielki gabinet matki na ulicy Krężnickiej, przekształcając go w nowoczesną klinikę stomatologiczną przy ul. Diamentowej w Lubinie. Nie zadowoliła się jednak tylko tym – postanowiła również zainwestować w najlepszy personel stomatologiczny w regionie. Przyciągnęła do swojego zespołu wybitnych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wśród lekarzy stomatologów są między innymi specjaliści stomatologii dziecięcej, specjaliści leczenia kanałowego bez bólu w jeden dzień (dentyści o specjalizacji endodoncja), ale także precyzyjni chirurdzy stomatologiczni, wybitni ortodonci i doświadczeni protetycy oraz implantolodzy.

Doktor Elżbieta swoją uwagę poświęca wielu różnym dziedzinom, jednak zainteresowanie szybką i skuteczną poprawą uśmiechu bez bólu - w ostatnim roku 2023 postawiła na specjalizowanie się w zakładaniu implantów, licówek i flow injection. Cały czas szkoli się z zakresu medycyny estetycznej, co umożliwia holistyczne spojrzenie na zdrowie i wygląd pacjenta. Klinika Elżbiety Bandurak stała się dzięki temu nie tylko renomowanym miejscem w dziedzinie stomatologii, ale także centrum medycyny estetycznej. Wykorzystując nowoczesne technologie, takie jak laser fotona, stomatolog Elżbieta Bandurak skutecznie redukuje zmarszczki, pomagając pacjentom odzyskać pewność siebie. Jej podejście do estetyki łączy się z troską o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

Dzięki determinacji, pasji i zaangażowaniu Elżbiety Bandurak, klinika stomatologiczna w Lublinie stała się miejscem, które łączy w sobie nowoczesność, profesjonalizm i troskę o pacjenta.