Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

O nas

NewLook Clinic
Poznaj naszych ekspertów

Poznaj nasz zespół stomatologów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

lek. stomatolog Urszula Zaremba

protetyka, implantologia, chirurgia

Właścicielka NewLook Clinic. Lekarz stomatolog z długoletnią praktyką w leczeniu zachowawczym i protetyce. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie ze specjalizacją w zakresie stomatologii ogólnej. Jej zawodową pasją jest chirurgia. Regularnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności oraz – z myślą o Pacjentach – wdraża innowacyjne technologie i bezbolesne metody leczenia zębów. Jako dentysta pracuje z pasją, a Pacjenci cenią ją za spokój, delikatność, pogodne usposobienie i zawsze życzliwy uśmiech.

Czytaj więcej

lek. stomatolog Elżbieta Bandurak

endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Staż i doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach we Wrocławiu, współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. W 2015r. odbyła szkolenie podyplomowe w dziedzinie endodoncji, a na egzaminie końcowym zaprezentowała swoje przypadki kliniczne. Czerpie ogromną satysfakcję z pracy zawodowej. Prywatnie pasjonatka sportów wodnych i zimowych.

Czytaj więcej

Dr n. med.Karolina Polak-Kowalska

specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2006-2011). Staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W 2020 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. W 2021 roku obroniła doktorat na temat minimalnie inwazyjnego leczenia próchnicy zębów metodą infiltracji żywicą i uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Czytaj więcej

lek. stomatolog Marcin Przegaliński

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, odbył staż kliniczny na Uniwersytetach w Würzburgu i we Lwowie. Pan doktor skupia się przede wszystkim na leczeniu kanałowym przy użyciu mikroskopu, podejmując się skomplikowanych przypadków w postaci usuwania złamanych narzędzi, zamykania perforacji lub udrażniania kanałów. Oprócz tego zajmuje się także mikroskopową stomatologią estetyczną oraz odbudowami uwzględniającymi zasady biomimetyki, a także mikrochirurgią, chirurgią periodontologiczną, chirurgią plastyczną przyzębia czy implantoprotetyką.

Czytaj więcej

lek. stomatolog Damian Snopek

stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Podczas codziennej praktyki skupia się na stomatologii zachowawczej oraz estetycznej odbudowie ubytków przy pomocy materiałów kompozytowych. Praca jest wielką pasją naszego eksperta, dlatego też ciągle poszerza swoją wiedzę podczas różnych kursów lub szkoleń.

Czytaj więcej

lek. stomatolog Katarzyna Krzeszowiak

chirurgia stomatologiczna

Dentystka w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Na co dzień zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz chirurgicznym leczeniem przy użyciu nowoczesnych technologii oraz metodyki. Od 2017 roku członkini międzynarodowej organizacji implantologicznej ITI, dzięki której regularnie uczestniczy w różnego rodzaju kongresach i rozwija swoje umiejętności chirurgiczne, periochirurgiczne czy implantoprotetyczne.

Czytaj więcej

monika żbikowska lekarz ortodonta

lek. dentysta Monika Żbikowska

leczenie ortodontyczne

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2012 roku, staż podyplomowy odbyła w Poradni Stomatologicznej w Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Od tego momentu bardzo chętnie pracuje z najmłodszymi pacjentami. W czerwcu 2022 roku obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską na temat: „Wpływ przedłużonego karmienia piersią i nawyków dzieci na rozwój zaburzeń w obrębie układu stomatognatycznego”. Autorka wielu publikacji naukowych z dziedziny stomatologii.

Czytaj więcej