Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Program kompleksowej diagnostyki ustnej

Poznaj nasz nowy program kompleksowej diagnostyki jamy ustnej

Pierwsza wizyta u stomatologa może przysparzać pacjentom wiele stresu. Zupełnie niepotrzebnie! Boimy się zazwyczaj rzeczy nowych i nieznanych. Warto zapoznać się z procedurą przeprowadzania wizyty stomatologicznej. Kiedy pacjent wie, co go będzie czekać w gabinecie czuje się bezpieczniej.

Dlatego zapraszamy Państwa na pierwszorazową wizytę u dr Elżbiety!

dentysta lublin
elzbieta bandurak

Podczas badania kompleksowej diagnostyki jamy ustnej lekarz dentysta analizuje stan Twojego uzębienia. Na tej wizycie zostanie wykonana dokumentacja zdjęciowa, pantomogram lub tomografia stożkowa. Dowiesz się jaki jest stan zdrowia twoich dziąseł, kości, zębów, czy wypełnienia są szczelne, a leczenie kanałowe dalej spełnia swoją funkcję.

Używamy nowoczesnego lasera do wykrywania próchnicy. Wykonamy skan cyfrowy 3D dzięki, któremu jesteśmy w stanie osiągnąć precyzję i dokładność w planowaniu leczenia.

Posiadamy kompetencje przekazywania medycznych informacji w sposób przystępny i zrozumiały, dzięki czemu na wizytach poczujesz się dobrze zaopiekowany. Nasi lekarze w sposób obrazowy komunikują się z pacjentem co pomaga pacjentom lepiej zrozumieć swój stan zdrowia.

Wszystkie informacje otrzymasz od nas na piśmie. Zostanie Ci przedstawiony również plan leczenia, który przywróci dobry stan zdrowia Twojej jamy ustnej.