Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Estetyczna odbudowa zębów

Stosowane w gabinecie New Look Clinic nowoczesne technologie stomatologii estetycznej pozwalają uzyskać spektakularne i długotrwałe efekty. Poszczególne zabiegi stomatologii estetycznej są prostym sposobem na odbudowę zębów oraz uzyskanie  naturalnego i pięknego uśmiechu. Przeprowadzane w naszym gabinecie procedury pozwalają na wizualne odmłodzenie twarzy i nadanie jej zdrowszego wyglądu.

Dzięki stosowanym przez nas odpowiednim metodom możemy zagwarantować Państwu równe i naturalnie wyglądające zęby, nawet przy ich koniecznej pełnej odbudowie.

Istnieje wiele możliwości odbudowy złamanych, ukruszonych lub nieestetycznych zębów przednich i bocznych. Dlatego też gwarantujemy Państwu wybranie najbardziej oszczędzającego tkanki sposobu odbudowy zębów, jakim jest wypełnienie kompozytowe.

Efektem wykonywanych w naszej praktyce wypełnień kompozytowych jest brak widocznych różnic między wypełnieniem, a naturalnym zębem.  Wykorzystywanie kompozytów daje możliwość modelowania kształtu powierzchni w stanie plastycznym, która w ostatecznej wersji jest utwardzana przy użyciu lamp polimeryzacyjnych.

W New Look Clinic estetyczne odbudowy zębów wykonujemy w sposób kompleksowy, dlatego w przypadku dużych uszkodzeń, m.in. koron zębowych, konieczne jest czasami wykonanie również licówki lub korony porcelanowej, której projekt przygotowywany jest po wykonaniu wycisku na zębie.

Dla Pacjentów stawiających przed nami zadanie wykreowania pięknego, białego i równego uśmiechu wykonujemy licówki porcelanowe, które pozwalają zapewnić idealne proporcje bieli (zęby) i czerwieni (dziąsła) oraz uzyskać idealny kształt uśmiechu.

Licówki porcelanowe wykorzystywane w naszym gabinecie są wykonywane za pomocą najwyższej jakości materiałów i technik dentystycznych, dzięki czemu jest to rozwiązanie trwałe i całkowicie bezpieczne.