Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Lek. stom. Marcin Przegaliński

Marcin Przegaliński w naszej klinice specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, takich jak: Chirurgia, Implantologia, Mikrochirurgia, Periodontologia.

Lek. stomatolog Marcin Przegaliński

Stomatologia estetyczna, leczenie endodontyczne

Marcin Przegaliński - niewątpliwie człowiek z nieocenionym talentem!
W naszej klinice specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, takich jak:
🟢Chirurgia,
🔴Implantologia,
🟡Mikrochirurgia,
🔵Periodontologia.
W sposób niezwykle precyzyjny i indywidualny podchodzi do swoich Pacjentów. Zawsze wita ich z uśmiechem i serdecznością.
Duża ilość Pacjentów ceni Pana doktora za poczucie humoru. W sposób niezwykły potrafi rozładować całe napięcie związane z wizytą u stomatologa.

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, odbył staż kliniczny na Uniwersytetach w Würzburgu i we Lwowie. Pan doktor skupia się przede wszystkim na leczeniu kanałowym przy użyciu mikroskopu, podejmując się skomplikowanych przypadków w postaci usuwania złamanych narzędzi, zamykania perforacji lub udrażniania kanałów.

Zajmuje się także mikroskopową stomatologią estetyczną oraz odbudowami uwzględniającymi zasady biomimetyki, a także mikrochirurgią, chirurgią periodontologiczną, chirurgią plastyczną przyzębia czy implantoprotetyką. Nasz ekspert jest bardzo ceniony przez Pacjentów za indywidualne podejście oraz kompleksowe planowanie leczenia, a także za pogodne usposobienie, ciągły uśmiech i serdeczność. Prywatnie dr Przegaliński to zagorzały miłośnik biegów długodystansowych, pieszych wędrówek czy podróży.