Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Startujemy z programem #KlubDzieciWolnychOdPróchnicy

New Look Clinic Lublin we współpracy z naszą wspaniałą specjalistką stomatologii dziecięcej – Karoliną Polak-Kowalską zaprasza serdecznie wszystkich obecnych jak również nowych Pacjentów w wieku od 3 do10 lat do wzięcia udziału w programie Klub Dzieci Wolnych Od Próchnicy
🏆🥇🎖 Pod koniec każdego miesiąca odbędzie się losowanie nagród, podczas którego wyłoniony zostanie jeden zwycięzca
Warunki udziału w programie❗️❗️❗️
✅Do programu zostaną włączeni pacjenci w wieku od 3 do10 lat, którzy zrealizują całkowicie ustalony na pierwszej wizycie plan leczenia.
✅Twoje dziecko jest już po zakończonym leczeniu?

Wspaniale

Zapraszamy zatem na wizytę kontrolną. Jeśli badaniem klinicznym nie zostanie stwierdzony żaden nowy ubytek Twoje dziecko również będzie mogło dołączyć do naszego Klubu.

✅Będziecie u nas po raz pierwszy??? Podczas badania stomatologicznego stwierdzimy brak ubytków próchnicowych u Twojego dziecka, witamy w Klubie Super Bohaterów
🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️🦹🦹‍♂️🦸🦹‍♀️🦹🦹‍♂️
💥Wszystkich uczestników programu zachęcam do udziału w loterii ❗️❗️❗️ Do wygrania wspaniałe nagrody 🎁🎁🎁
Co należy zrobić?⁉️ Warunkiem udziału w loterii jest zgoda na wspólne zdjęcie dziecka z lekarzem prowadzącym oraz wyrażenie zgody na publikację wspólnego zdjęcia w celu budowy pozytywnego wizerunku gabinetu 💛💚💙 w mediach społecznościowych. Po ogłoszeniu wyniku loterii opublikowane zostanie tylko zdjęcie Zwycięzcy.
Niech Moc będzie z Wami❗️ Do zobaczenia❗️
ul. Diamentowa 29B Lublin
tel. 504 506 106