fbpx

O nas

GABINET DENTYSTYCZNY
TYMODENTAL LUBLIN

OD 30 LAT DBAMY O ZDROWIE ZĘBÓW

 

line-mint

 

Prywatny gabinet dentystyczny Tymodental działa w Lublinie od ponad 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy zapewniamy naszym Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Jako członkowie Polskiego Towarzystwa Endodontycznego specjalizujemy się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem.

 

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, a tym samym o zadowolenie, bezpieczeństwo i komfort Pacjentów, stale podążamy za nowościami w branży stomatologicznej. Regularnie uczestniczymy w licznych kursach, sympozjach i konferencjach, co pozwala nam poszerzać wiedzę i kompetencje. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjne technologie dentystyczne, dzięki którym w codziennej praktyce prowadzimy leczenie zębów na miarę XXI w. – w miłej, bezstresowej atmosferze.

 

Przestrzegamy rygorystycznych procedur ujętych w normie ISO 9001:2008 i Planach Higieny (zobacz stronę) zatwierdzonych przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

Zespół

Dr_Urszula_Zaremba

Lek. stom. Urszula Zaremba
Właścicielka Tymodental. Lekarz stomatolog z długoletnią praktyką w leczeniu zachowawczym i protetyce. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie ze specjalizacją w zakresie stomatologii ogólnej. Jej zawodową pasją jest chirurgia. Regularnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności oraz – z myślą o Pacjentach – wdraża innowacyjne technologie i bezbolesne metody leczenia zębów. Jako dentysta pracuje z pasją, a Pacjenci cenią ją za spokój, delikatność, pogodne usposobienie i zawsze życzliwy uśmiech.

Dr_Elzbieta_Bandurak

Lek. stom. Elżbieta Bandurak
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Wydział Lekarsko-Dentystyczny). Staż i doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych klinikach we Wrocławiu, współpracując z wysokiej klasy specjalistami. Od początku kariery zawodowej zajmuje się leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i konferencjach naukowych. W 2015r. odbyła szkolenie podyplomowe w dziedzinie endodoncji, a na egzaminie końcowym zaprezentowała swoje przypadki kliniczne. Czerpie ogromną satysfakcję z pracy zawodowej. Prywatnie pasjonatka sportów wodnych i zimowych.
Certyfikaty

Magdalena_Herc

Asystentka stomatologiczna Magdalena Herc
Absolwentka medycznej szkoły policealnej GoWork na kierunku „asystentka stomatologiczna”. W pracy jest wzorem profesjonalizmu i pełnego przygotowania do każdej sytuacji. Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności zawodowe, uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i kursach. Jej priorytetami są najwyższy komfort pacjenta i sprawny przebieg wizyty. Razem z lekarzem dentystą tworzy zgrany duet, rozumiejący się nawet bez słów. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, ceni sobie również aktywność fizyczną, dlatego często można ją spotkać na basenie i zajęciach fitness, a zimą – na stoku narciarskim.

Angelika_Gorka

Asystentka stomatologiczna Angelika Kozak-Górka
Doświadczona asystentka stomatologiczna. Każdego dnia profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem dba o organizację pracy gabinetu i bezpieczeństwo Pacjentów, którzy chwalą ją za otwartość i przyjazne nastawienie.


Certyfikaty