Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Zabiegi laserem Fotona

Laser Fotona

Laser Fotona – sposób na wysoce skuteczny lifting

Laser Fotona to doskonały sposób na przeprowadzenie wysoce skutecznego liftingu. Laser Fotona jest najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem zagęszczającym skórę na zewnątrz i od wewnątrz – jeżeli zabieg wykonany jest również w środku jamy ustnej. Endolifting – taka nazwę nosi zabieg wewnątrz jamy ustnej – daje silne ujędrnienie, przekłada się produkcję kolagenu, powoduje wypełnienie zmarszczek bez stosowania wypełniaczy. Zabieg ten sprawdza się zwłaszcza dla osób, chcących zastosować nieinwazyjne zabiegi laserowe, które wyróżniają się najwyższą skutecznością.

Lasery Fotona to niezwykle potężna kombinacja laserów neodymowo-yagowego oraz erobowo-yagowego. Umożliwia to zastosowanie najszerszego dostępnego zakresu ablacyjnych i nieablacyjnych zabiegów. Fotona jest laserem wyposażonym w wiele innowacyjnych rozwiązań. System EFC daje najwyższą możliwą kontrolę nad energią impulsu promienia lasera. Technologia VPS umożliwia generowanie impulsu bez narastania i opadania energii impulsu. Te nowoczesne technologie zwiększają efektywność, skuteczność oraz szybkość leczenia. Przekładaj się to również na większe bezpieczeństwo zabiegu.

Fotona 4D to jest najbardziej zaawansowanym zabiegiem wykonywanym przy użyciu lasera medycznego Fotona. Urządzenie to nie ogranicza się jedynie do redukcji problemów estetycznych. Pozwala także na wspomniany endolifting, na zabiegi niwelujące trądzik, rumień, blizny potrądzikowe, czy rozszerzone naczynka. W ramach zabiegów można także wykonać resurfacing skóry oraz ablacyjne i nieablacyjne odmładzanie.

 

Korzyści z zastosowania lasera Fotona

Nowoczesny laser Fotona odmładza i ujędrnia usta skutecznie i w pełni nieinwazyjnie. Wiązka lasera podgrzewa głębokie warstwy czerwieni wargowej. Zabieg ten stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie usta zostają wypełnione, ujędrnione i lekko się powiększają. Odzyskują młody wygląd, nie zmieniając przy tym kształtu.

To szybka, bezbolesna i bezpieczna metoda, niewymagająca zastrzyków ani implantacji wypełniaczy – nie ma więc żadnych powodów do obaw, jakie niektórzy odczuwają w przypadku tradycyjnych chirurgicznych zabiegów igłowych.

 

Co warto wiedzieć o zabiegu?

Zabieg Fotona 4D składa się z następujących etapów:

I etap – Endolifting – nieinwazyjna terapia laserem Er-yag, wykonywana wewnątrz jamy ustnej,

II etap – FRAC3 – działanie od zewnątrz z wykorzystaniem lasera Nd-yag,

III etap – PIANO – wykorzystany jest ultra-długi impuls lasera Nd:Yag do napięcia dużych powierzchni skóry,

IV etap – Superfacial – peeling laserowy – zabieg laserowego peelingu skóry z wykorzystaniem wiązki lasera stymuluje skórę do regeneracji i odnowy.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniami do zabiegów laserowych są:

– aktywne choroby wirusowe skóry, np. opryszczka,

– stany zapalne i przewlekłe dermatozy, np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry,

– skłonność do powstawania bliznowców (keloidów).

– Zabiegu nie przeprowadza się u osób, które przebyły stany nowotworowe skóry, jak również u osób ze zmianami, które wskazują na ryzyko ich rozwoju.

  

Umów się na wizytę!

Odwiedź nas i spełnij swoje marzenie. Skutecznie pomożemy Ci odmienić Twoje życie na lepsze. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer [numer_telefonu_link]

[INSERT_ELEMENTOR id=”2780″][INSERT_ELEMENTOR id=”2655″]