Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych!

Dlaczego my?

NewLook Clinic
Stomatologia zachowawcza Lublin

Gabinet stomatologiczny NewLook Clinic tworzą pasjonaci stomatologii. Jednak naszą największą pasją jest pomaganie Pacjentom w spełnianiu marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu. Dlatego w naszej klinice stosujemy liczne udogodnienia, które pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Oferujemy zabiegi, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Bądź najlepszą wersją siebie i inspiracją dla innych! Umów się na wizytę - zadzwoń lub napisz do nas:

newlookclinic.lublin@gmail.com +48 504 506 106

Precyzyjne leczenie bez bólu z wykorzystaniem najnowszych technologii

Leczenie stomatologiczne dzieci

Leczenie bez bólu

Nasz zespół tworzą eksperci z zakresu stomatologii, którzy pobierali wiedzę u uznanych autorytetów. Jednak równie ważne jest dla nas doświadczenie, bo to właśnie ono pozwala nam szlifować umiejętności. NewLook Clinic pomaga spełniać marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu już ponad 30 lat!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem realizować precyzyjne i skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Znakiem tego jest wiele uśmiechniętych Pacjentów, którzy radośnie opuścili nasz gabinet stomatologiczny.

Najnowocześniejsze technologie

W NewLook Clinic wykorzystujemy najnowocześniejsze, sprawdzone technologie, które w rękach specjalistów pozwalają uzyskać zachwycające efekty. Nasz gabinet wyposażyliśmy między innymi w nowoczesny mikroskop, który pozwala bardzo często wykonać leczenie kanałowe w ciągu tylko 1 wizyty!

W naszej praktyce stosujemy zawsze wysokiej jakości materiały zapewniające znakomitą skuteczność, bezpieczeństwo oraz niezwykłą trwałość osiągniętych efektów po leczeniu.

Precyzyjna diagnostyka

Naszą klinikę stomatologiczną wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu możemy skutecznie zaplanować całe leczenie. Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że zawsze możemy zaproponować najlepsze metody rozwiązania problemu, które przyniosą oczekiwane efekty.

Ponadto możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego w jednym miejscu jest niezwykle komfortowe dla Pacjentów.

NewLook Clinic - wysoko oceniany gabinet

Napędzają nas pozytywne opinie naszych Klientów i Pacjentów. Ważna jest dla nas każda opinia - z każdym szczegółowo się zapoznajemy i na każdą udzielamy publicznej odpowiedzi. Rozwiążemy każdy problem!

W 100% polecam to miejsce osobom ktorzy tak jak ja bojá sie dentystow!:) Dr.Zaremba ma złote ręce wprost stworzone do wyrywania zębów!:) Bezboleśnie,szybko i w bardzo miłej atmosferze,nie trzeba było szycia a rana zagoila sie bardzo szybko. Jedyna p.Doktor godna zaufania:)

Małgorzata Moszczyńska Avatar Małgorzata Moszczyńska
2 grudnia 2021

Wszystko bardzo fajnie. Miła obsługa, usługa wykonana w sposób fachowy, szybki i bezbolesny. Także polecam 🙂

Sylwia Mielko Avatar Sylwia Mielko
17 stycznia 2023

Jestem barrrdddzo zadowolona! Óska wyrwana!

Aneta Sapko Avatar Aneta Sapko
31 grudnia 2022

Najlepszy dentysta w całym Lublinie. Super podejście do pacjentów. Leczą bez bólu. Polecam.

Iwona Ortman Avatar Iwona Ortman
19 maja 2022

Z usług u Pani Elżbiety korzystam od dawna, nowa lokalizacja to nowoczesne miejsce z super lekarzami. Moje dzieci nie boja się dentysty jak ja za ich czasów. Nawet mój mąż był pod wrażeniem jak minął mu czas podczas zabiegu. Polecam każdemu kto szuka miejsca urządzonego z gustem i zabiegów na najwyższym poziomie.

paulina Fraczek Avatar paulina Fraczek
15 lutego 2023

Polecam serdecznie p. DOKTOR. miła i konkretną wszytstko tłumaczy i nic nie jest straszne. Gabinet stomatologiczny czysty estetyczny. Panie asystentki pomocne i uprzejme. Polecam

Anna Pomorska Avatar Anna Pomorska
2 grudnia 2021

Stomatologia na najwyższym poziomie. Obsługa fachowa i profesjonalna. Spotkałam się tutaj z dobrymi specjalistami. Otrzymałam pomoc i ulgę w dolegliwościach. A wszystko w miłej atmosferze, przy relaksującej muzyce i video w suficie nad fotelem dentystycznym. Mam plan leczenia i chcę go zrealizować całościowo z NewLook Clinic. Będzie trochę zachowawczej, nowoczesne prostowanie ząbków, wybielanie, itd. Zawalczymy o piękny uśmiech. Jestem pewna, że efekt będzie olśniewający.

Ula PK Avatar Ula PK
10 stycznia 2023

Polecam NewLook Clinic. Bardzo miła i profesjonalna pomoc oraz dogodne terminy wizyty.

Adam Moldoch Avatar Adam Moldoch
2 listopada 2022